petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

1 çift muhabbet aldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve hido94 tarafından 20 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. hido94

hido94 Member

Beğenileri:
    8
    s.a bi üreticiden 1 çift muhabbet kuşu aldım alalı 5 gün oldu dün ve bugün 3 kere çiftleştiklerini gördüm ama dişi çok korkak yuvalığa hiç girmedi yuvalığa girmediği için çiftleşseler bile yumurta olmazmı ?

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
  3. hido94

hido94 Member

Beğenileri:
    8
    burdaki konularda üretici abilerimizin çiftleştikten 1 hafta sonra yumurtalar gelir dediğini hatırlıyorum o yüzden sordum yuvalığa girmeden bu iş nası olcak

4. Yigit Ö

Yigit Ö New Member

Beğenileri:
    0
    dişi yuvalığa girecektir
    bkz: benim kuşumda çok korkak (ürkek) amabir şeye 1 günde alışmasa bile 2. gün mutlaka alışır :D

5. Ayhan OTÇUOĞLU

Ayhan OTÇUOĞLU Active Member

Beğenileri:
    140
    En iyi durumdaki kuş 1 ayda yumurtlarsa iyi. Hayvanlar daha ortama alışacak, dişi yuvaya girip çıkmaya başlayacak. Yuvayı kendine göre kemirecek v.s. Bu işin özü sabır sabır sabır.

Saygılarımla

6. hido94

hido94 Member

Beğenileri:
    8
    çiftleştikten kaç gün sonra yumurtlar veya çiftleşince kesin yumurtlarmı bunu merak ediyorum

Sayfayı Paylaş