Karadeniz Pet

2 erkek bir disi

Emrahsvt12

Yeni Üye
Arkadaslar bende bir cift kus airetden ayri bir kafeste erkek cekoslavak kus var.Dun bi neden den dolayi bu cift kusumu cekoslavakgin yanina attm.Zaren bu cift olan erkegim 2 senedir yavru aldim oyle duruyo ne kuyrugu ne kanadi var disi yeni erkege sert ama erkek lerin arasi iyi arkadas oldular gibi 3 kus ayni kafete sizcr nasil olur bir sikinti olurmu

Benim görüşüm sıkıntı olur ayirmalisiniz

Acaba sadece okuyruksuz ayirip disiyi biraksammi zaten 2 yildir yavru aldim halo oyle

Son düzenleme:
2 erkeğin birbirleriyle kavga etme olasılığı var. Şimdilik iyi anlaşıyor gözükseler de gözünüz hep üstlerinde olmalı.(eğer aynı kafeste durmalarına karar verirseniz)

Peki sizce disi kusu 2 sene beraber oldugu kusla birakiyim yeni cekoslavak kuslami ama 2 senedir beraber oldugu kusla yavruyken almistim disi kocaman oldu erkek soyledigum gibi kuyruksuz kanatsiz 2 senedir ufacik kaldi

Son düzenleme:
O kuyruksuz kanatsizi alın diğer erkekle kalsın

Disi ona karsi biraz sert peki bu erkek bir hastalik dicem ama 2 senedir ishal bile olmadi cok dinc sizce biye boyle kalmis olabilir birde hemen yuvalik takimmi biraz birbirlerine alismalarini bekliyim

Geri