petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 erkek bir disi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emrahsvt12 tarafından 1 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Emrahsvt12

Emrahsvt12 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar bende bir cift kus airetden ayri bir kafeste erkek cekoslavak kus var.Dun bi neden den dolayi bu cift kusumu cekoslavakgin yanina attm.Zaren bu cift olan erkegim 2 senedir yavru aldim oyle duruyo ne kuyrugu ne kanadi var disi yeni erkege sert ama erkek lerin arasi iyi arkadas oldular gibi 3 kus ayni kafete sizcr nasil olur bir sikinti olurmu

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Benim görüşüm sıkıntı olur ayirmalisiniz

3. Emrahsvt12

Emrahsvt12 New Member

Beğenileri:
    0
    Acaba sadece okuyruksuz ayirip disiyi biraksammi zaten 2 yildir yavru aldim halo oyle

#3 Emrahsvt12, 1 Mart 2016
    Son düzenleme: 1 Mart 2016
  4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    2 erkeğin birbirleriyle kavga etme olasılığı var. Şimdilik iyi anlaşıyor gözükseler de gözünüz hep üstlerinde olmalı.(eğer aynı kafeste durmalarına karar verirseniz)

5. Emrahsvt12

Emrahsvt12 New Member

Beğenileri:
    0
    Peki sizce disi kusu 2 sene beraber oldugu kusla birakiyim yeni cekoslavak kuslami ama 2 senedir beraber oldugu kusla yavruyken almistim disi kocaman oldu erkek soyledigum gibi kuyruksuz kanatsiz 2 senedir ufacik kaldi

#5 Emrahsvt12, 1 Mart 2016
    Son düzenleme: 1 Mart 2016
  6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    O kuyruksuz kanatsizi alın diğer erkekle kalsın

7. Emrahsvt12

Emrahsvt12 New Member

Beğenileri:
    0
    Disi ona karsi biraz sert peki bu erkek bir hastalik dicem ama 2 senedir ishal bile olmadi cok dinc sizce biye boyle kalmis olabilir birde hemen yuvalik takimmi biraz birbirlerine alismalarini bekliyim

Sayfayı Paylaş