petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

2 tane Muhabbet Kuşu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Can Sari tarafından 14 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Ahmet Can Sari

Benim Alex adında 6 aylık erkek bir kuşum var. Şimdi yeni bir erkek kuş alıp ayrı bir odaya koyucam. Birbirlerini göstermeyeceğim.
    FAKAT illaki birbirlerinin ötmelerini duyacaklar ve karşılıklı ötüşecekler bu ötüşmeler ilgisini dağıtır veya konuşmasını etkilermi... Siz ne önerirsiniz - eğer öyleyse şu anki kuşumu üzülerekte olsa petshopa taksa sunucam :(

#1 Ahmet Can Sari, 14 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Haziran 2014
  2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunuzu eğitememişmiydiniz, neden değiştirmeyi düsündünüz? Bir de Şehir neresi.. takas a girebiliriz yavru kuş ile belki,

3. Ahmet Can Sari

Ben okuyorum ve pek ilgilenemedim ele felan geliyor elden yem yiyor çok güzel bir kuş fakat biraz ürkek ve birde cinsi hoşuma gitmiyor :( bunu ayrı bi odaya koyup üretmek için kullanmayı düşünüyorum
    Yeni alacağımıda eğitecem konuşma felan. (samsun)

#3 Ahmet Can Sari, 14 Haziran 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 14 Haziran 2014
  4. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Birbirlerinin sesini duyduklarında tümüyle oraya konsantre olurlar,eğitim şansınız azalır.
    Tek kuş'u eğitmek en mantıklısı.

5. Ahmet Can Sari

Teşekkürler...

6. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    İstanbulda olsaydınız yavru kus ile takas ederdim kusunuzu.

7. Ahmet Can Sari

Keşke güzel olurdu

Sayfayı Paylaş