Karadeniz Pet

2013 Film tavsiyeleri tartışmaları vs.

Konuyu nasıl buldunuz?

• Yararlı,bilgi edinme güzel amaçlı bir konu

Kullanılan: 4 57.1%
  • Açmasanda olurmuş

Kullanılan: 2 28.6%
  • Burası guş forumu guş gonuşak ya

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
tflgs.jpg

Genres: Thriller, Biography, Horror

---------------------------------------------------------------

Armado zıpla 19 binler indirmiş :D

sordum soruşturdum gerilmek istiyorsan izle dediler

tfllf.jpg

Genres: Action, Sci Fi, Adventure

Korku Seansı'nıda Pasifik savaşı'nıda izledim ikiside güzel film korku seansı ürpertici bir film ama pasifik sıradan bir bilim kurgu tarzında

Hadi ya desene ben geriden gidiyorum film konusunda :D

hacı bu dizi işi bitirdi beni ne türk dizisi,filmi kaldı nede yabancı film :D acele yabancı filme odaklanmam lazım :D

Hadi ya desene ben geriden gidiyorum film konusunda :D

hacı bu dizi işi bitirdi beni ne türk dizisi,filmi kaldı nede yabancı film :D acele yabancı filme odaklanmam lazım :D

:D Yabancı diziler gerçekden bağımlılık yapıyor ben genelde yabancidiziizle.net'den indirip tv'de izliyorum yabancı filmleri hdfilmsitesi veya bicaps baska tanımam özellikle 1080p indirip gece tv'de izledinmi sanki 3D izlemiş gibi oluyor insan :)

kaç gb ye mal oluyor sana

720p Filmler ortalam 1 GB civarı oluyor idm ile 10 dk'da indiriyorum süperonline fiber internet kullanıyorum 1080p film çok nadir indiriyorum gece izlemek için 2 saat sürüyor fakat film izlemenin keyfini fazlasıyla veriyor ses ve görüntü kalitesi dehşet birşey oluyor

Bu arada izlemediysen G.I. Joe Kobranın Yükselişini izle Misilleme bunun yanında biraz basit kalıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
benim gösterdiğim 2 resimdeki 1080p blurayrip 1gb sade o dosyalar için geçerli değil sitenin tamamında istediğini bu özellikte bulabiliyon :D

pacific rimi izledim milyon dolarlar harcanmış filmin konusu bu kadar güzel olan filmi yine aynı spontene sonla bitirmişler acaba sonu kötü biten bilimkurgu varmıdır pek görmedim

korku seansı falso aga :D bırak tüy dikenleşmesini uykum bile geldi

şimdiye kadar etkilendiğim tek film the exorcism of emily rose, Jennifer Carpenter gerçekten aldığı paranın hakkını veriyor. ve sonunda hangi tarafı seçtiği beni etkilemişti onun sonrasında hiç bir filmden etkilenmedim :D

yarında pacific i izlerim bakam ne cürre bişimişş

korku seansı falso aga :D bırak tüy dikenleşmesini uykum bile geldi

şimdiye kadar etkilendiğim tek film the exorcism of emily rose, Jennifer Carpenter gerçekten aldığı paranın hakkını veriyor. ve sonunda hangi tarafı seçtiği beni etkilemişti onun sonrasında hiç bir filmden etkilenmedim :D

yarında pacific i izlerim bakam ne cürre bişimişş

emily rose u bitiremedim korkudan bi anda hopladım o heyecanla direk alt f4 çektim sonunu merak ediyom :D korku seansını o kadar korkunç dediler pek korkutucu değildi söylendii kadar

2005 de çıktığı zaman izlemiştim, hatırladığım kadarı ile afişindeki agacın yanına geliyor ve bu vadireden kurtulup dünyaya tekrar dönmekmi yoksa bu vadire yüzünden hayatını kaybedip ibret alınmasımı gibi birşey isteniyordu emily ibret alınması seçeneğini seçmişti.

2005 de çıktığı zaman izlemiştim, hatırladığım kadarı ile afişindeki agacın yanına geliyor ve bu vadireden kurtulup dünyaya tekrar dönmekmi yoksa bu vadire yüzünden hayatını kaybedip ibret alınmasımı gibi birşey isteniyordu emily ibret alınması seçeneğini seçmişti.

sağol merakımı giderdiğin için :) en son kliseden çıktığında insanların suratlarını hatırlıyorum orda bıraktım :)

az öncede acı tatlı hayat diye bir film izledim tavsiye ederim korelilerin filmi çok gerçekçi oluyor amerikan filmleri gibi abartı olmuyor filmlerinde, tek oldboyda 30 kişiye tek dalıyor o bölüm saçmaydı :)

Cell 211 izleyin güzel keyf alınacak bir film tavsiye ederim

Bir güzel dizinin daha sonuna geldim. Tam joey le araları düzelmeye başladı belkide evliliğe kadar yolu vardı. deb öldü ne yazık.

Dex, ritayla süremediği mutluluğu belkide hannah ile bulacaktı. mağlesef oda hayal oldu kardeşinin ölümüyle bir hayat süremeyeceği için kendine ölüm süsü verip başka bir hayata geçti. filmin sonu dexteri sakallı bir şekilde bir keresticinin bir odasına girmesi ve kameraya bakmasıyla sonlandı.

Asıl soru : Dexter hayatını nasıl sürdürecek ?

Asıl soru 2 : Ya harrison ?

iyisiyle,kötüsüyle yapımda yayında ve oyunculukta emeği geçen hepsine saygılar.

Yine etkide kaldım

Elveda Dexter.

Bir güzel dizinin daha sonuna geldim. Tam joey le araları düzelmeye başladı belkide evliliğe kadar yolu vardı. deb öldü ne yazık.

Dex, ritayla süremediği mutluluğu belkide hannah ile bulacaktı. mağlesef oda hayal oldu kardeşinin ölümüyle bir hayat süremeyeceği için kendine ölüm süsü verip başka bir hayata geçti. filmin sonu dexteri sakallı bir şekilde bir keresticinin bir odasına girmesi ve kameraya bakmasıyla sonlandı.

Asıl soru : Dexter hayatını nasıl sürdürecek ?

Asıl soru 2 : Ya harrison ?

iyisiyle,kötüsüyle yapımda yayında ve oyunculukta emeği geçen hepsine saygılar.

Yine etkide kaldım

Elveda Dexter.

Bufff analize bak :D Dexter yine devam edicek kardeşim merak etme

Harrison büyücekmi göremicez sanırım yoksa Dex biter eğer öyle olursa Dex, Harrison'u eğitip devam eder diye düşünüyorum

Karanlık yolcusunu harrisona aktarmaz, zaten bu yüzden onlara zarar gelmesin diye hannah ve oglundan vazgeçmedimi. gerçi devam ederse harrisonu büyümüş bir şekilde görürüz bu yüzden düşünceler değişir, eğitmek konusunda zach en güzel roldü oda olmadı. dexin hannah üzerindeki etkisi güzeldi hannah eski hannah değil :D harrison hannaha iyi geldi kadınada yakıştı harrison haaaaaaaaaaaa :D

Karanlık yolcusunu harrisona aktarmaz, zaten bu yüzden onlara zarar gelmesin diye hannah ve oglundan vazgeçmedimi. gerçi devam ederse harrisonu büyümüş bir şekilde görürüz bu yüzden düşünceler değişir, eğitmek konusunda zach en güzel roldü oda olmadı. dexin hannah üzerindeki etkisi güzeldi hannah eski hannah değil :D harrison hannaha iyi geldi kadınada yakıştı harrison haaaaaaaaaaaa :D

Öyle bir kadın sende bul sanada iyi gelir kardeşim :D :D Dex ve Hannah zaten bu işin piri olmuşlar harrison eğitilirse çok daha kötü olur

auhauauhuahuhua girme o konuya :D

dikkatini çektimi batmanın finali dexterin finali :D

ayrıca deb 900 civarı f*ck demiş :D

bi bayana bu kadarmı yakışır kaba tabirler yaaaaa

auhauauhuahuhua girme o konuya :D

dikkatini çektimi batmanın finali dexterin finali :D

ayrıca deb 900 civarı f*ck demiş :D

bi bayana bu kadarmı yakışır kaba tabirler yaaaaa

Deb zaten afeti devran'da yabancı olunca yakışıyor be kardeşim düşünsene bizim türk kızlarında s'ktr dediklerini ertesi gün 38 yerinden bıçaklanır :D

zuhahahah joey ninde giderek ona benzemesi hoşuma gitmişti :D

Jennifer Carpenter in oyunculuğunu beğeniyorum abi hakkını veriyor

beyaz saray düştü mükemmel
elysıum yeni cennet güzel
pasifik savaşı bilim kurgu sevenler için iyi bir film
after earth will smith filmi fena değil izlenir akıcı bir film
R.I.P.D. BİLİMKURGU SEVENLER İÇİ İDEAL
man oh thaı chı güzel bir karate filmi kenau reavs oynuyor
muhbir süper