Karadeniz Pet

2013 Film tavsiyeleri tartışmaları vs.

Konuyu nasıl buldunuz?

• Yararlı,bilgi edinme güzel amaçlı bir konu

Kullanılan: 4 57.1%
  • Açmasanda olurmuş

Kullanılan: 2 28.6%
  • Burası guş forumu guş gonuşak ya

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7
  • Anket kapatılmış .
Diren TTNET
th843.jpg

tjdq2.jpg

Eyvallah hacı bende diyordum bu sayfa hızları neden yavaşladı bilmiyordumsayende ögrendim çok sağol
th843.jpg

Eyvallah hacı bende diyordum bu sayfa hızları neden yavaşladı bilmiyordumsayende ögrendim çok sağol
th843.jpg

rica ederim haci oyun falan indiyorsan başka bir oyun oynarken indir ozmn daha hizli indiri netten bişey indirken gezersen inernette sayfalar birazdaha yavaş açilabilir ve bu sınır bozucu bir olay...

The walking dead sardı fazla yüklendim galib
th843.jpg
3 sezon bitti son bölümü şimdi izlicem. daha 4. sezonun 2. bölümü yeni çıktı mecbur beklicem sezonları tamamlansın.

24 dizisinin 2 bölümünü izledim pek sarmadı gibi birşey ama devam edicem gibi. dikkatimi çeken 1 saat sürüyor ve bunu dizi içinde sürekli sayaç olarak vurguluyorlar atıyorum dizinin içinde gece 1 de olaylar 2 e kadar gelişiyor dizi bitiyor bir sonraki dizi 2 den 3 e kadar öyle gidiyor sebebini çözemedim
th843.jpg

lost ve dexter tekrar anıyorum sizi
th843.jpg

Sinemalarda şu an güzel film yok ama Thoru dört göz ile bekliyorum :D

Ayrıca Çılgın hırsız 2 de çok güzel :) Animasyon severler için

2013 filmi değil ama '' Ayat ayat cinta '' filmini kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. endenozya filmi. müthiş bir filmdi

Dizi önerin gençler ortalıkta kaldım

lost yada dexter ayarında

Ben şahsen Türk filmlerinin artık aşama kaydetmesi gerektiği düşüncesindeyim.En başta şu aşk meşk üzerine kurulmuş filmler azalmalı daha bilimsel fantastik şaşırtıcı filmler yapılmalı.Hani derler ya elin avrupalısı amerikalısı neler yapıyor diye..Aynen öyle.Adamlar film konusunda çağ atlamışlar bizimkiler aynı bilmem kaç sene önceki yeşilçam gibi "Seni seviyorum leyla" "Bende seni Mecnun" tarzı filmler yapıyorlar..Eee diyeceksiniz ki aşk olmazsa olur mu bal gibi olur hem yabancı filmlerde aşk yok mu var ama bütün senaryo buna bağlanmıyor.Neyse sözü fazla uzatmayayım demem o ki bu basit aşk meşk zenginlik fakirlik edebiyatı üzerine kurulmuş filmler artık son bulmalı daha şaşırtıcı işler yapılmalı bir Fetih 1453 gibi Bir G.O.R.A gibi... ;)

Cem YILMAZ'ı herkes anlamaz

nikita ya geçtim her bölüm ayrı konu olup sürükleyebiliyorken

biz hala adını feriha :G koyuyosak o iş fıs