petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

3 aylık muhabbet kuşu Bakarmisiniz

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Çağrı GÖKÇEK tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşumu 1 ay önce aldım 2 haftadır egitiyorum avcuma yem koyuyorum yiyor fakat beni gördüğü an kaçıyor durmuyor hiç eski kuşum böyle değildi daha kolay eğitme yolu var mı ?

- Çağrı Gökçek -

2. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Kafesin içinde parmağınızda durmasını öğretin dışarı çıkarın parmağınızda dursun daha sonra omzunuza koyun zamanla herşey

3. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kafese ne zaman parmagini koysam durmuyor yerinde kaciyor yardım lütfen

4. İbrahimB
    Gizli

İbrahimB Guest

hergün yaklaşık 5 dk elini kafeste tut 5dk sonunda kuşa yavaştan yaklaştır parmağını 1-2 kere dene olmazsa bırak bununla yaklaşık 3gün-1hafta arası alışıyor parmağa :)

5. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Başka cevap varmı lutfen

- Çağrı Gökçek -

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:30 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

++++++++++

- Çağrı Gökçek -

Sayfayı Paylaş