petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Açık Yem

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ali Sami Ünal tarafından 4 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ali Sami Ünal

Herkese hayırlı akşamlar, petshoptan kuşuma pakette yem alacaktım. 400 gr paket içinde bir sürü şey olan yem alacaktım. Fiyatı 5 TL ydi. Satıcı bana dedi ki: "Açıkta yem alırsan daha hesaplı olur. Bir kilo 5 TL dedi." Yeme baktım pakettekinin aynısı. Bende aldım ama hep aklımda bir kuşku kaldı. Sakıncası yoktur yemin değil mi? Kuşum zevkle yiyor :)

2. Selahattin GÖKTAŞ

açık yem önerilmiyor ama güvendiğiniz emin olduğunuz yerden alırsanız sorun olmuyormuş.

3. Ali Sami Ünal

Bilmiyorum hep o petshopa gittim. Güvenecek kadar tanımıyorum orayı :(

4. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

ben bizim burdaki kuşcu dan bir kilo yemi 2.50 tl ye almiştim daha ondan almiyorum yemiyolar kuşcular. onu pek.

5. Ali Sami Ünal

Yedirmememi mi önersiniz ?

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

verebilirsiniz sever onu kuşlar. zevkle iyicektir ben veriyorum.

7. Ali Sami Ünal

peki o zaman teşekkürler :)

8. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    dostum bende açık yem kullanıyorum.bu zamana kadar sıkıntı olmadı.güvendiğin yerse,yemlerde parlak parlaksa hiç durma hemen al

9. Ali Sami Ünal

Yemler parlak ama kuşum yanındaki mavi, kırmızı şeyleri yemiyor. Diğer taneleri çok seviyor.

10. Burak Boyacı

guvenilen biyerden alıyorsanız alın ama tanımıyorsanz elinde o yem kaldıgı icin size oyle diyor olabilir bence.

11. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    yemin içinde kırmızı mavi yeşil sarı meyvalı diye sattıkları,boyanmış ekmekten başka bir şey değildir

12. Ali Sami Ünal

Bende düşündüm bu ihtimali kuşum sevmez ise eğer bir daha almayacağım diye düşündüm, sevdi. Yem bitmedi daha ama bitince ne yapayım diye açtım konuyu birazda...

Sayfayı Paylaş