Karadeniz Pet

Açık Yem

• Konbuyu başlatan Ali Sami Ünal
  • Başlangıç tarihi
A

Ali Sami Ünal

Guest
Herkese hayırlı akşamlar, petshoptan kuşuma pakette yem alacaktım. 400 gr paket içinde bir sürü şey olan yem alacaktım. Fiyatı 5 TL ydi. Satıcı bana dedi ki: "Açıkta yem alırsan daha hesaplı olur. Bir kilo 5 TL dedi." Yeme baktım pakettekinin aynısı. Bende aldım ama hep aklımda bir kuşku kaldı. Sakıncası yoktur yemin değil mi? Kuşum zevkle yiyor :)

açık yem önerilmiyor ama güvendiğiniz emin olduğunuz yerden alırsanız sorun olmuyormuş.

Bilmiyorum hep o petshopa gittim. Güvenecek kadar tanımıyorum orayı :(

ben bizim burdaki kuşcu dan bir kilo yemi 2.50 tl ye almiştim daha ondan almiyorum yemiyolar kuşcular. onu pek.

dostum bende açık yem kullanıyorum.bu zamana kadar sıkıntı olmadı.güvendiğin yerse,yemlerde parlak parlaksa hiç durma hemen al

guvenilen biyerden alıyorsanız alın ama tanımıyorsanz elinde o yem kaldıgı icin size oyle diyor olabilir bence.

guvenilen biyerden alıyorsanız alın ama tanımıyorsanz elinde o yem kaldıgı icin size oyle diyor olabilir bence.

Bende düşündüm bu ihtimali kuşum sevmez ise eğer bir daha almayacağım diye düşündüm, sevdi. Yem bitmedi daha ama bitince ne yapayım diye açtım konuyu birazda...

Geri