Karadeniz Pet

Acil yardım edın arkadaşlar

• Konbuyu başlatan Bursa Erkan
  • Başlangıç tarihi
B

Bursa Erkan

Guest
ucarken kapıya carptı ceresınden 2 damla kan geldı hemen durdu kanı su an akmıyo... su an boyna tıtrıyo hayvan yaklastırmıyo saldırıyo napmam gerekıyo arkadaşlar ???:(:(:(

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

yeni kuş beslıyorum bilgim hiç yok...bu konu hakkında bilgi vericek yokmu?

Kuşu kafese al, kuş şok geçirmiş çarpma etkisiyle şimdi çok korkuyordur, kanama içinse bir veterinere götürmekte fayda var

sakin bişey yok kanamasını takip edin devam ederse bi veteriner baksın titremesi falanda korktuğundan ürktü haliyle hayvan

Geçmiş olsun. Umarım tez zamanda normale döner.

kuşu kafese koydum...kanama çarptıktan sonra oldu ve durdu...şu an kanama yok...
Genede Yarın veterinere götürüyimmi?

götürmene gerek yok bence ama insanın o zamanda içi rahat etmiyor o çarpmanın etkisiyle kanamıştır bişey olmaaazzz

Veteriner endiselerinizi gidericektir. Kontrol herzaman iyidir .

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kusun üstünu örtun ve sessız bır yere koyun anı hareketler yapmayın kafes içinde cıpınmasın elınıze falan almayada kalkmayın sabaha bır sey kalamaz insallah

Siz genede götürün veterinere bakmasında fayda var.

sabah ilk işim yanına gitmek inşaAllah bir şey olmaz.... yorumlarınızla beni bir nebzede olsa rahatlattığınız için teşekkür ederim...
yarın fotosunuda çekicem paylaşırım

hocam korkulacak bışey yok kuşunuz en kısa zamanda sağlığına kavuşur

Geri