petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Acil Yardım Lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve beyazturk tarafından 27 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. beyazturk

beyazturk Guest

Merhabalar acil yardıma ihtiyacım var. Anne muhabbet kuşu Yeni Doğmuş daha 1 Aylık olmamış muhabbet kuşunun alt gagasını parçaladı, ve kuş halsiz, iştahsız ve aç kalıyor. baba muhabbet kuşunun önüne koyuyoruz kusmuyor, diğer yavru kardeşleride kusmuyor, hayvan perişan halde, gagasıda kırık, nette araştırmalar yaptım, vitamin suyu iyi geliyor diyor ama, hayvanın bu duruşu beni korkutuyor, bu konu hakkinda bilgilendirirseniz çok mutlu olacağım lütfen yardımcı olun

2. beyazturk

beyazturk Guest

Yardım edicek kimse yok mu

3. ismail kaan

daha önce böyle olay yaşamadım ama bence yavruyu ordan alın sırıngayla besleyim ve vitaminli su verin umarım gagası uzar :(

4. Enes Arslan

Yaşama İhtimalı az olsada elle besle sen Herşey olabilir Düzelebilirde

5. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    12
    Gagasının kırıklığını söyleyebilir misiniz? Cereden itibaren mi, çatlaklık mı, ortadan ikiye mi bölündü?? Yaşama ihtimali çok az olur çünkü bu durumda..

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    yavruyu annesinden ayırın babasının yanına koyun diğer yavrularda yuvadan atlamışsa onlarıda babanın yanına koyun..

Sayfayı Paylaş