petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve akifbilge tarafından 24 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. akifbilge

akifbilge New Member

Beğenileri:
    0
    Kafeste kuşlar güzelce çiftleşiyor ama dişi yuvaliğa girdimi erkek hemen arkasindan girip dövüyor yumurtalarin üstüne orturmasina izin vermiyor ne yapmam geriyor lütfen yardım edin :((( şimdiden teşekkür ederim. ..

2. Sedat TELLI

Beğenileri:
    0
    Ayni sey benim erkektede var malesef kardesim bendeki yavru varken yapiyodu devamli ciftlesmek istiyor erkek herhangi bir besin maddesi veriyomusunuz kizismasi icin ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

Eger veriyosan hemen kes vermeyi yilaf ver kusa birdr banyo yaptir bol bol yatistirir erkegi burdakilerden aldigim bilgilerle bir nebze olsun yatisti iyi oldu ha birde elma dilimi sikistirin tellere yesin

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    Erkegi ayirin yivanin azina yemlik koyun hergun erkekle birlestirin ciftlestirmek icin izleyin ciftlesince tekrar ayirin

Sayfayı Paylaş