petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

acil yardim :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve eren aydın tarafından 14 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. eren aydın

eren aydın New Member

Beğenileri:
    0
    [​IMG][/url][/IMG]
    arkadaşlar kuşum ishal olmuş ya da pankreas sorunu var anlayamadım ben öğrenci olduğum için ailem bakıyor kusuma yani sadece fotoğrafa bakabildim bende uzakta olduğum için :( annem ilaç alayim diyor ama daha yeni boyle olmus o yuzden hemen ilac vermek dogru olur mu bilmiyorum .
    yardim edebilecek biri var mi :(

2. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    biraz bekleyin sürekli böyleyse ondan sonra bi çare arayın tek fotoyla anlaşılmaya bilir ishalse haşlanmış patates yedirsinler ve suyuna nişasta karıştırsınlar

3. eren aydın

eren aydın New Member

Beğenileri:
    0
    çok korkuyorum bir şey olacak diye 1haftaya yanina gideceğim ama geç olmasından korkuyorum kus gayet canlı ve oyuncu ama bi halsizlik yok ilaç almak gerekir mi hemen

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    bu renkte dişkı normal değil belkide yediklerinin rengindendir sürekli böylemi dışkılıyor böyleyse veterinere gitmesi lazım.

5. eren aydın

eren aydın New Member

Beğenileri:
    0
    bugün boyle olmuş altındaki kâğıtları oyun olsun diye suya sokuyormus bir de su an sıvı değil ama koyu yeşil diski yapıyormuş patates haşlasak yararı olur mu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:19 -->-> Daha önceki mesaj 21:56 --

???????? yardim :(

6. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim ihsal degilse patates haşlamanın bi anlamı yok :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:33 -->-> Daha önceki mesaj 22:31 --

bu akşam sabret bence yarın aynıysa bi çözüm bakarsın ama 2-3 tane fotograf atarsan bi dahakine daha fazla yardımcı olunabilir :)

7. eren aydın

eren aydın New Member

Beğenileri:
    0
    yaninda değilim bana gelen fotoğrafta bu kardeşim başka atmiyor annem ise koyu yeşil dedi dışkısıi için ama sıvı değilmiş

8. kadir5640

kadir5640 New Member

Beğenileri:
    0
    normalde yediğinden farklı birşey vermişlermi kuşa ondan kaynaklanmış olabilir bence düzelir diye düşünüyorum beyazdan koyu yeşile dönmüşse

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Gazete kağıtlarını suyuna batıryorsa ondan olabilir. Korkulacak bir durum yok bence. Annenize söyleyin kanarya yemi de versin. Geçmiş olsun. Maşaallah kuşunuza

10. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    kağıdı yemiştir onun rengidir yoksa iç hastalık vs vs belirtileri böyle renk yapmaz hem hareketliymiş koyu yeşil derken yarın bi foto atsınlar ona göre çünkü normalde dışkı koyu yeşil oluyor.

11. eren aydın

eren aydın New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim bugün foto attiracagim inşallah bisey olmaz :(

Sayfayı Paylaş