Karadeniz Pet

acill

• Konbuyu başlatan ufuk özdemir
  • Başlangıç tarihi
U

ufuk özdemir

Guest
arkadaşlar kuşum yavru az önce 2-3 dakika içerisinde bütün yediği yemleri kustu halada biraz kusuyor ne yapmam lazım

Yavrudan kastınız daha yuvalık yavru mı siz mi yedirdiniz? Ayrıca ne kadarlık bir yavru eş seçme zamanlarında olan bir yavru mu? Yemde suda vs. bir değişiklik yaptınız mı?

2 aylık bir yavru 2 gündür biraz bebe bisküvisi veriyorum akşam 6 gibi kafesine koydum gayet iyiydi hareketliydi oynadık falan ama az önce kustu ilk defa gördüm endişelendim bayağı ayrıca ishal değil yalnız suya çok düşkün

ayrıca dün biraz vitamin koydum suyuna ama bu sabah suyunu değiştirdim normal su koydum başka da bi değişiklik olmadı

Sadece bebe bisküvisi vermeyin, mama olarak verebilirsiniz. Çok vermediniz değil mi?

tam emin değilim çok mu değil mi bir taneyi kırdım önüne ama hepsini yemedi

tam emin değilim çok mu değil mi bir taneyi kırdım önüne ama hepsini yemedi

Siz yine de gözlemleyin ayrıca tek vermeyin. Bu aralar suyuna vitamin katın yem değişikliği yapmayın sıcakta tutun ve ishal olup olmadığını kontrol edin.

dün vitamin vardı suyunda bu sabah değiştirdim normal su koydum çok su içiyor hergün vitamin damlatsam suyuna zararı olur mu poposu temiz şimdilik ishalde değil şimdi kontrol etmek için ışığı açtım hemen yem yemeye başladı..

dün vitamin vardı suyunda bu sabah değiştirdim normal su koydum çok su içiyor hergün vitamin damlatsam suyuna zararı olur mu poposu temiz şimdilik ishalde değil şimdi kontrol etmek için ışığı açtım hemen yem yemeye başladı..

Bırakın yem yesin, bu hafta 3-4 gün damlatın sonraları haftada 1-2 gün yeterli olacaktır.

Geri