Karadeniz Pet

Acilll kusum suya dustu

Hocam yaZdıgınızdan birşey anlamadım google translate gibi :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Geldiginden beri hep duruyordu geleli 5 gun oldu hiç oyun oynatamafim bn ona :) sizce yaşı kaç

Geldiginden beri hep duruyordu geleli 5 gun oldu hiç oyun oynatamafim bn ona :) sizce yaşı kaç

Cok parlıyor parlamyan bir resimle daha iyi anlarız . Fakat o oyuncakları çıkartın kafesten sizinle oynasın hast gibi durmuyor korkmayın

Cok parlıyor parlamyan bir resimle daha iyi anlarız . Fakat o oyuncakları çıkartın kafesten sizinle oynasın hast gibi durmuyor korkmayın

Onlarlada oynamiyorki abim :D şey okula gittigim icin 8 saat evde yokum ya bisi olursa

Onlarlada oynamiyorki abim :D şey okula gittigim icin 8 saat evde yokum ya bisi olursa

Ne olcak birşey olmaz :) çok korkuyorsan kafesden çıkarma giderken gelene kdar kafeste kalsın dolap arkası filan düşmez böylelikle

Çıkardım kafeste bir adet plastik tünek taktim sorun olmaz dimi ab

Çıkardım kafeste bir adet plastik tünek taktim sorun olmaz dimi ab

Tünek tahta olmalı hocam . O kadar değer verdiğimiz kuşları 1 tl lik tünekde tutmak olmaz dimi :) tahta tünk tırnak ve gagası için daha iyi ve doğal oldugu için dha sağlıklı

Hocam bahçedeki ağaçlardan dal koparsak olurmu ağaç farkedermi

O kadar bilmiyorum ben de öyle yaptım fakat sivrilikleri olmasın dalın mazallah gözüne filan batar. Birde takmadan sıck suyla yıkayın ki doğadaki bakteriler gilan barsa gitsin kuruyuncada tak

Hocam tek kusmu besliyorsunuz birde kafes fotograf atarmisiniz

Peki whatsapp varmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:52 -->-> Daha önceki mesaj 19:02 --

Evet tek kuş eve geçince atarım hocam :)

Abim fotograf atacaktiniz

Kuşlara tünek olması açısından köpek kemirme iplerini de kullanabilirsin kafesi dizayn edersin bayılırlar..Her ip olmaz köpek diş ipi sağlıklı o yüzden o olmalı.Benim kafesler lunapark gibi oldu kuşlarım da çok memnun...:)

Son düzenleme:
96006cfd2163c8c96882834019954069.jpg
. Buyrun hocam gece unuttum

Son düzenleme:
Kuşlara tünek olması açısından köpek kemirme iplerini de kullanabilirsin kafesi dizayn edersin bayılırlar..Her ip olmaz köpek diş ipi sağlıklı o yüzden o olmalı.Benim kafesler lunapark gibi oldu kuşlarım da çok memnun...:)
Peki ablam tesekkürler kafesi boydan çekermisiniz zahmet olmassa

Peki ablam tesekkürler kafesi boydan çekermisiniz zahmet olmassa

Şu an çekemem evde değilim ancak normal tünek gibi ordan oraya dolandırıp bağlayacaksın basit..Bir de senin yaratıcılığına kalmış ..Uzun bir ip o bahsettiğim kemirme ipi.

Son düzenleme:

Olur Berşan ama kaynar suda beklet önce. Ondan sonra takabilirsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:13 -->-> Daha önceki mesaj 09:11 --

Berşan kuş iyi durumda ama arada gözlemle yine de. Açıkta da su bırakma bundan sonra. Geçmiş olsun.

Olur Berşan ama kaynar suda beklet önce. Ondan sonra takabilirsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:13 -->-> Daha önceki mesaj 09:11 --

Berşan kuş iyi durumda ama arada gözlemle yine de. Açıkta da su bırakma bundan sonra. Geçmiş olsun.
Sagol abimm dallari 1 saat beklettim abi taktim istersen fotograf atiyim

Telaşa Gerek YOk Ortamın Sıcaklığını 20 25 Dereceye Çıkart Kendi Kendine Isınır Tüyleri Düzelir 1 2 Günde Hayvan Soğukta Ceyranda Kalmasın Eğer İsal Olmazsa Bişey Olmaz Merak Etme Sadece Su Sonrası Sogukta Kalmasın Tüyleri Soğuk Olur Üşütür Hayvanı Fazlada Sıcak Olmasın Zarar Verir Hayvana

Geri