Karadeniz Pet

Ailemizin Yeni Ferdi ;-)

siyahi

Meraklı Üye
Herkese Merhaba... Kuşumun evimizdeki ikinci günü bugün. Petshop ayrılığından sonra yeni ortama gelmesinden dolayı olsa gerek, çok sakin. Gayet sağlıklı duruyor, sizlerle paylaşmak istedim.
Sizlere danışmak istediğim iki konu var.
1- Kafesine ayna takmadım henüz, takmalı mıyım?
2- Ceresine bakgığımda bazen erkek olduğunu düşünüyorum, bazen de dişi gibi geliyor. Sizce cinsiyeti nedir?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:25 -->-> Daha önceki mesaj 01:18 --

Üçüncü bir soru daha geldi aklıma.. Ayağındaki bileziğin anlamı nedir acaba. Üzerinde birşeylerde yazıyor ama anlam veremedim.?

Konusturmak istiyorsaniz ayna takmayin.
Kusunuz bir kac aylik yakisikli :D

erkek merkaketmeyin bi kaç güne alışacaktır

Egitmek konusturmak istiyorsaniz az oyuncak ve ayna kesinlikle olmamali Erkek kus 7-8 haftalik Masallah güle güle besleyin simdilik pek üsütne gitmeyin etrafi bir tanisin yeni ortama geldi durgun olmasi normal 2-3 güne acilir

Maşallah erkek kuş bilezikte TKF yazıyor bu bir dernek oluyor dernek üyesinin kuşu olduğunu belirtiyor ama adam 2015 bileziği alamamış galiba :) 2014 bileziği takmış :) kuş en fazla 3-4 haftalık daha yavru yeni yeme düşmüş elinize alıştırmanız daha kolay olacaktır hem yavru hemde erkek elinize alıştıracaksanız ayna takmayın :)

Maşallah erkek kuş bilezikte TKF yazıyor bu bir dernek oluyor dernek üyesinin kuşu olduğunu belirtiyor ama adam 2015 bileziği alamamış galiba :) 2014 bileziği takmış :) kuş en fazla 3-4 haftalık daha yavru yeni yeme düşmüş elinize alıştırmanız daha kolay olacaktır hem yavru hemde erkek elinize alıştıracaksanız ayna takmayın :)

Kuşçu 1.5 - 2 aylık arası olduğunu söylemişti. Elimize alışmasını ve konuşturmayı istiyorum. İnşaallah başarılı olurum.
İlginiz için teşekkür ederim.

zamanla çevreye alışacaktır kuşunuz haırlı olsun

Çok tatlı bir kuş yavru olduğu için çabuk alışıcaktır hayırlı olsun

maşallah toraman çok yakışıklı :):)

Yakışıklı bir erkek maşallah :) Ayna takmayın bence kendisini gördükçe alışmada sıkıntı yaşayabilir ama alıştıktan sonra takabilirsinizde eş almıcaksanız.

Elden biraz korkuyor ama zamanla alışır inşaallah. :)

Maşaallah güzel bir erkek yavru iyi eğitimler

Maşallah güzel kuş. Güle güle besleyin.
Kafeste ayna kullanmayınız ki size ilgisi daha fazla olsun.
alıştıkca ortama daha çok ilgilenir çevresiyle.

Allah razı olsun. İyi dilekleriniz için teşekkürler :)

Geri