Karadeniz Pet

Ailemizin yeni üyesi Mini Pilot

Salih Özdemir

Yeni Üye
Merhabalar, bugün [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] beyden aldım kendisini. Levent Bey ile ayak üstü tatlı bir sohbetten sonra mini pilotla eve doğru yola çıktım. İlk geldiğinde kutudan çıkarırken bir anlık panik oluştu ve uçmaya çalıştı. Duvara çarptı bir iki kez ama sonra perdeye kondu ve alıp koydum yerine. Levet Bey de söylemişti ilk zamanlar durgun olabilir diye ama bu arada yem de yemiyordu. Kafes tabanına koyduğum kanarya yeminden bile. Acaba alışamadığı için mi yoksa benden çekindiği için mi yemedi anlayamadım. Sonra biraz yemiş ben evde yokken. Ama suyuna dokunmadı galiba. Kafesteki konumunda bir yanlışlık mı yaptım diye düşündüm. Kafes içi konumlandırmam doğru mu yanlış mı bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. Mini pilotla yaklaşık 2 3 saat ilgilendim, onunla komuştum. Bazen parmağıma gelmesini sağlayıp diğer tüneğe koydum. Onun dışında olduğu tünekten aşağı indiğini hiç görmedim. Acaba ne kadar sürer bu durgunluk hali ? Ve buradan da Levent Bey'e beni bu güzel yavruyu sahiplenmemi sağladığı için teşekkür ediyorum. :) Herkese iyi forumlar ve kuşlarıyla sağlıklı günler diliyorum. :)
606e131949c4f1047a1a6348127764b2.jpg

f4713b8dd8461fe359f5ea1ae8b36845.jpg

1863608a750567e92a19db1bc99cc43d.jpg

b80fc9538d6e9550f300285f760dce95.jpg

619a75cb05904579f4139f99d3968209.jpg

maşallah hayırlı olsun :)

Hayırlı olsun Salihçim, kafes düzeni güzel.
Birkaç güne iyice alışır korkulacak bir durum yok. Zaten su çok az içerler.
Duvara tosladığında çeresinin ortası biraz zarar görmüş ancak o da düzelir kısa zamanda. Güle güle besleyin. :)

Maşallah kuş çok güzelmiş ırkı ingilizmi acaba bunun? İlk günler çok durgun oluyolar biraz kendi haline bırakın kafes içine pek elinizi sokmayın iyice ürkmesin. İlerki günlerde alışır zaten. Levent abiden kalitesiz kuş çıkmaz zaten :) son olrak alttaki tüneği yemliklere pralen koyarsanız daha iyi olur..

salıncak alın yavru kuslar cok oyuncu oluyor benim yavrular takla atıyordu hep salıncakta

hayırlı olsun.. levent abinin kuşları güzeldir maşallahları vardır..(tecrübeyle sabittir)

Hayırlı olsun Salihçim, kafes düzeni güzel.
Birkaç güne iyice alışır korkulacak bir durum yok. Zaten su çok az içerler.
Duvara tosladığında çeresinin ortası biraz zarar görmüş ancak o da düzelir kısa zamanda. Güle güle besleyin. :)
Teşekkür ederim abi :) Benim de içim acıdı ceresini öyle görünce, daha iyi olacak inşallah :)
maşallah hayırlı olsun :)
Teşekkürler. :)
Maşallah kuş çok güzelmiş ırkı ingilizmi acaba bunun? İlk günler çok durgun oluyolar biraz kendi haline bırakın kafes içine pek elinizi sokmayın iyice ürkmesin. İlerki günlerde alışır zaten. Levent abiden kalitesiz kuş çıkmaz zaten :) son olrak alttaki tüneği yemliklere pralen koyarsanız daha iyi olur..
Teşekkür ederim. :)
salıncak alın yavru kuslar cok oyuncu oluyor benim yavrular takla atıyordu hep salıncakta
Bir tane merdiveni var aslında ama basamaklarda bilemediğim bir sey ile kaplı kemirirse zararı olur mu diye emin olamadığımdan koymadım şimdilik resmini koyacağım birazdan merdivenin. Salıncak fikri güzelmiş alacağım bir tane. :)
hayırlı olsun.. levent abinin kuşları güzeldir maşallahları vardır..(tecrübeyle sabittir)
Teşekkür ederim cidden çok güzel bir kuş çok uysal :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

Merdiveni de bu. Basamaklarım hangi malzemeyle kaplı olduğunu anlayamadığım için koymadım kafese.

621afe9c5feb23f83b6e0c3cd32da098.jpg

eb5146c1c4c70785d6ce1c17978885f4.jpg

Maşallah güzel kuş. Yemde yiyecektir suyundan da içicektir merak etmeyin. Merdiveni koyabilirsiniz sakıncası olduģunu düşünmüyorum. Kaplı olduģu malzeme tırnak törpüsü görevide görüyor olabilir.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Maşallah güzel kuş. Yemde yiyecektir suyundan da içicektir merak etmeyin. Merdiveni koyabilirsiniz sakıncası olduģunu düşünmüyorum. Kaplı olduģu malzeme tırnak törpüsü görevide görüyor olabilir.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi
Teşekkür ederim :) Benim de aklıma törpü görevi görme ihtimali geldi ama emin olamadım. Yarım bakacağım.
Maşallah güzel kuş, hayırlı olsun.
Teşekkür ederim. :)

maşallahhh

Geri