petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Ailemizin yeni üyesi Mini Pilot

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih Özdemir tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Salih Özdemir

Salih Özdemir New Member

Beğenileri:
    0
    Merhabalar, bugün [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] beyden aldım kendisini. Levent Bey ile ayak üstü tatlı bir sohbetten sonra mini pilotla eve doğru yola çıktım. İlk geldiğinde kutudan çıkarırken bir anlık panik oluştu ve uçmaya çalıştı. Duvara çarptı bir iki kez ama sonra perdeye kondu ve alıp koydum yerine. Levet Bey de söylemişti ilk zamanlar durgun olabilir diye ama bu arada yem de yemiyordu. Kafes tabanına koyduğum kanarya yeminden bile. Acaba alışamadığı için mi yoksa benden çekindiği için mi yemedi anlayamadım. Sonra biraz yemiş ben evde yokken. Ama suyuna dokunmadı galiba. Kafesteki konumunda bir yanlışlık mı yaptım diye düşündüm. Kafes içi konumlandırmam doğru mu yanlış mı bilgi verebilirseniz çok memnun olurum. Mini pilotla yaklaşık 2 3 saat ilgilendim, onunla komuştum. Bazen parmağıma gelmesini sağlayıp diğer tüneğe koydum. Onun dışında olduğu tünekten aşağı indiğini hiç görmedim. Acaba ne kadar sürer bu durgunluk hali ? Ve buradan da Levent Bey'e beni bu güzel yavruyu sahiplenmemi sağladığı için teşekkür ediyorum. :) Herkese iyi forumlar ve kuşlarıyla sağlıklı günler diliyorum. :)

2. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah hayırlı olsun :)

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Hayırlı olsun Salihçim, kafes düzeni güzel.
    Birkaç güne iyice alışır korkulacak bir durum yok. Zaten su çok az içerler.
    Duvara tosladığında çeresinin ortası biraz zarar görmüş ancak o da düzelir kısa zamanda. Güle güle besleyin. :)

4. Fatih BUYURUCU

Fatih BUYURUCU Active Member

Beğenileri:
    3
    Maşallah kuş çok güzelmiş ırkı ingilizmi acaba bunun? İlk günler çok durgun oluyolar biraz kendi haline bırakın kafes içine pek elinizi sokmayın iyice ürkmesin. İlerki günlerde alışır zaten. Levent abiden kalitesiz kuş çıkmaz zaten :) son olrak alttaki tüneği yemliklere pralen koyarsanız daha iyi olur..

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    salıncak alın yavru kuslar cok oyuncu oluyor benim yavrular takla atıyordu hep salıncakta

6. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    hayırlı olsun.. levent abinin kuşları güzeldir maşallahları vardır..(tecrübeyle sabittir)

7. Salih Özdemir

Salih Özdemir New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim abi :) Benim de içim acıdı ceresini öyle görünce, daha iyi olacak inşallah :)
    Teşekkürler. :)
    Teşekkür ederim. :)
    Bir tane merdiveni var aslında ama basamaklarda bilemediğim bir sey ile kaplı kemirirse zararı olur mu diye emin olamadığımdan koymadım şimdilik resmini koyacağım birazdan merdivenin. Salıncak fikri güzelmiş alacağım bir tane. :)
    Teşekkür ederim cidden çok güzel bir kuş çok uysal :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 23:14 --

Merdiveni de bu. Basamaklarım hangi malzemeyle kaplı olduğunu anlayamadığım için koymadım kafese.

8. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Maşallah güzel kuş. Yemde yiyecektir suyundan da içicektir merak etmeyin. Merdiveni koyabilirsiniz sakıncası olduģunu düşünmüyorum. Kaplı olduģu malzeme tırnak törpüsü görevide görüyor olabilir.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

9. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah güzel kuş, hayırlı olsun.

10. Salih Özdemir

Salih Özdemir New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim :) Benim de aklıma törpü görevi görme ihtimali geldi ama emin olamadım. Yarım bakacağım.
    Teşekkür ederim. :)

11. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    maşallahhh

12. Salih Özdemir

Salih Özdemir New Member

Beğenileri:
    0
    Teşekkürler. :)

#12 Salih Özdemir, 29 Eylül 2014