Karadeniz Pet

akıl verin ben ne yapayım

egegünesi

Yeni Üye
1 yaşında dişi 2 yaşında erkek kuşum var dişiyi yeni aldım 1 gün aynı kafeste tuttum 2. Gün kafes aldım ayırdım kavga yok tu fazla ilk attım biraz kapıştılar sonra sakindiler kuşcu 10 gün yan yana ayri dursun dedi ne yapayin çiftleşmelerini istiyorum
dün ayirdin ayirmadan once foto cektim

sen 3,5 gün daha ayrı tut aynı zamanda sal sonra 3 gün sonra aynı kafesee koy 1 ay falan olmadan yumurtayı alırsın eline

Kuşu aldığınız adam doğru söylemiş. 10 gün ayrı kafeslerde, kafesler yanyana olacak şekilde kalsınlar. Sonra birleştirin. Gerisi doğal bir süreçtir. Akışına bırakın. 3 günde bir çay kaşığı nijeri yemliğe ekleyin vede 2 günde bir mama verin kızışmalarında etkili olur. Buda süreci hızlandırır.

Kuşu aldığınız adam doğru söylemiş. 10 gün ayrı kafeslerde, kafesler yanyana olacak şekilde kalsınlar. Sonra birleştirin. Gerisi doğal bir süreçtir. Akışına bırakın. 3 günde bir çay kaşığı nijeri yemliğe ekleyin vede 2 günde bir mama verin kızışmalarında etkili olur. Buda süreci hızlandırır.
yumurtlarmi yavru olur ben yavru bakmak istiyorum

Bu şekilde ilerlerseniz yavru alırsınız. Sıkıntı olmaz. Bu sürede bu sitede bol bol dolanın. Sabit konuları inceleyin. İlginizi çekecek, aradığınız soruların cevapları var. Ustaların yorumlarını takip edin.

Geri