petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

akıl verin ben ne yapayım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve egegünesi tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. egegünesi

egegünesi New Member

Beğenileri:
    0
    1 yaşında dişi 2 yaşında erkek kuşum var dişiyi yeni aldım 1 gün aynı kafeste tuttum 2. Gün kafes aldım ayırdım kavga yok tu fazla ilk attım biraz kapıştılar sonra sakindiler kuşcu 10 gün yan yana ayri dursun dedi ne yapayin çiftleşmelerini istiyorum
    dün ayirdin ayirmadan once foto cektim [​IMG]

2. sezerkara55

7 gün sonra birleştir onlar zaten kavraşır

3. egegünesi

egegünesi New Member

Beğenileri:
    0
    Kavraşır derken çiftleşir anlamında mı ben çiftlestirip yavru bakmak istiyorum

4. sezerkara55

sen 3,5 gün daha ayrı tut aynı zamanda sal sonra 3 gün sonra aynı kafesee koy 1 ay falan olmadan yumurtayı alırsın eline

5. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşu aldığınız adam doğru söylemiş. 10 gün ayrı kafeslerde, kafesler yanyana olacak şekilde kalsınlar. Sonra birleştirin. Gerisi doğal bir süreçtir. Akışına bırakın. 3 günde bir çay kaşığı nijeri yemliğe ekleyin vede 2 günde bir mama verin kızışmalarında etkili olur. Buda süreci hızlandırır.

6. sezerkara55

kızıştırıcı al

7. egegünesi

egegünesi New Member

Beğenileri:
    0
    yumurtlarmi yavru olur ben yavru bakmak istiyorum

8. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Bu şekilde ilerlerseniz yavru alırsınız. Sıkıntı olmaz. Bu sürede bu sitede bol bol dolanın. Sabit konuları inceleyin. İlginizi çekecek, aradığınız soruların cevapları var. Ustaların yorumlarını takip edin.

Sayfayı Paylaş