Karadeniz Pet

Akıllı Yemlik Önerim

bunların daha ufak olanı yokmu acaba kafesin kapısından cıkartıp temizlemesi sıkıntı oluyor
bende link alabilirmiyim

bende yeni aldım akıllı yemlik 2 tane yemlik bölmesinin birine taş koydum kuşları takip ettiğimde arada bir de taşlardan alıyo alıştı hemen aynı gün daha önceden taşları yeme karıştırıyordum şimdi ayrı koyuyorum daha kullanılı ve iyi oluyor tavsiye ederim.

Merhabalar.

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama aklıma takılan bir soru oldu :)

Şimdi 3 tane ahşap çivi çaktım demişsiniz. Öncelikle ahşap çivi değil ahşap çivisi olacak değilmi yanlış anlamadım.

Birde bu ahşap çivisini kemirmeye filan çalışırlarsa sonuçta metal bir çivi zarar olmaz heralde değilmi kuşlara?

Teşekkürler.

Harf hatası olmuş. Evet ahşap çivisi, dışı sarı kaplama.
Orada yem dururken ben kemireceklerini sanmıyorum ancak kemirse de pas olmayacağı için sorun olmayacaktır.

bunların daha ufak olanı yokmu acaba kafesin kapısından cıkartıp temizlemesi sıkıntı oluyor
bende link alabilirmiyim

Bildiğim Kadarıyla Yok Kafesin Kapağini Çıkarıp Oraya Asın Telle Güzelce Bağlayin

çok kullanışlı gibi gözüküyor sitenin linkini atarmısın

Ben çok şikayetçiyim bu akıllı yemlikten. Yemlerin yarısından fazlası ziyan oluyor. Kuş kafasıyla attırıyor yemleri aşağıya düşüyor. Ya benim 10 kuşumda sorun var ya da bu akıllı yemlik kullanışlı değil.

Bende katılıyorum Ekincan beye. Bnede de var bir tane dişi yemleri hep döküyor. Bnede çözüm olarak akıllı yemliği kafesin içine taktım. Altlığını da çıkardım. Yere döktüklerini yine kendisi yiyor artık.:=))))

aynısından bende aldım tünek yerinde durmuyor kapısından takar takmaz çıkıyor bende önüne tünek koydum mecburen :(

çok kullanışlı gibi gözüküyor sitenin linkini atarmısın

Gittigidiyorda Mevcut

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:31 --

aynısından bende aldım tünek yerinde durmuyor kapısından takar takmaz çıkıyor bende önüne tünek koydum mecburen :(

Kafesin Kapağini Komple Çıkartın Arkadaşlar İsterseniz Resim Atayım Tel İlede Bağlayın Güzelce

aynı yemlik kordon kafeste 2.50 lira.

Geri