Karadeniz Pet

aldığım yavru kuşun uzun kanadı ve kuyruğu yok/çok kısa

öncelikle teşekkür ederim yardımınız için. kuşu dışarı çıkarmalı mıyım sizce ve suyu içtiğini görmüyorum acaba suyu blamadı veyta ulaşamadı mı diye. bunu nasıl test edebilirim. kuşa b vitaminini ne zamanlar vermeliyim. kuşun önüne elimi götürünce çıkıyor alştı gibi de hissediyorum bende ona bağlandım <3

öncelikle teşekkür ederim yardımınız için. kuşu dışarı çıkarmalı mıyım sizce ve suyu içtiğini görmüyorum acaba suyu blamadı veyta ulaşamadı mı diye. bunu nasıl test edebilirim. kuşa b vitaminini ne zamanlar vermeliyim. kuşun önüne elimi götürünce çıkıyor alştı gibi de hissediyorum bende ona bağlandım <3
Ortama alışsın 1 hafta sonra çıkarabilirsiniz, sık sık elinize alıştırın parmaklarınıza güvenle çıksın.

Suyu tüneğe yakın bir alana takın tünekte dururken rahatlıkla suya ulaşabileceği bir alanda olsun su mutlka içiyordur siz denk gelmiyorsunuzdur zaten çok su tüketmiyorlar bu dönemlerde. B vitamini olarak Röhnfried BT amin Forte B öneririm bölünmüş ürün alabilirsiniz internetten haftada 2 kez verilebilir. Tüylerde sorun görünmüyor zamanla uzar.

Geri