Karadeniz Pet

Allaha Şükür ler olsun ilk yumurta geldi...

muhabbetçi

Paylaşımcı Üye
Slm arkadaşlar bildiginiz üzere kuşlarım geçen hafta Salı günü çiftleşmisti az önce ilk yumurta geldi çok sevinçliyim allah tüm isteyenlere nasip eder inşallah kuş henüz yumurtaya yatmiyor erkekte onunla beraber yuvada erkeğin yuvada olmasi sorun olur mu ?

Erkeğin yuvada olması sorun olmaz. Hayırlı olsun tüyleri kadar yavrularını alırsınız inşallah...

Sürekli rahatsız etmeyin kapagını sürekli açıp bakmayın onlar işini bilir merak etmeyin ;)

Sürekli rahatsız etmeyin kapagını sürekli açıp bakmayın onlar işini bilir merak etmeyin ;)

yuvalikta kavga ediyorlar yumurta bir o yana bir bu yana yuvarlaniyor sonra disi erkegi yuvadan kovuyor ama yumurtayi koseye itiyor uzerine yatmiyoryumurta bosta

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:43 --

Arkadaslar dişi yuvaya giriyor am yumurtanın üzerine yatmiyor bunun nedeni nedir

Ilk çıkınca ben de heyecanlanmıştım
Ama sakın rahatsız etme
Benim kuşlarım sırf bu yüzden 2 dolu yumurtayı kırdılar
Yumurtaya kimin yattığı nasıl yattığı bizi ilgilendirmez :) :)
Onlar işini bilir :)

Yumurtay ortalama 3. Yumurtadan sonra yatar

Maşallah çok çok sevindim denilen gibi rahatsız etmeyin hiç beraberde yatabilirler

Maşallah.Gözünüz aydın.Arkadaşların dediği gibi rahatsız etmeden olağan akışına bırakın.Sağ salim yumurtadan çıkıp uzun ömürlü olurlar İnşallah.

hayırlı olsun.

Hayırlısı olsun. Genellikle 3.yumurtadan sonra yatmaya başlar. O yüzden meraklanma

gözünüz aydın bukadar panik yapmayın kendi hallerine bırakın :D

Maşallah çok çok sevindim denilen gibi rahatsız etmeyin hiç beraberde yatabilirler

Sağol abi teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:46 -->-> Daha önceki mesaj 10:44 --

Benimkiler 21 günlük oldu bile :) hayırlı olsun çok güzel bir şey...

Yavrularımın Videosu Burada

Maşallah Sizinkilere uzun ömürlü olsunlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:46 -->-> Daha önceki mesaj 10:46 --

Gözünüz Aydın

Teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:47 -->-> Daha önceki mesaj 10:46 --

Teşekkürler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:48 -->-> Daha önceki mesaj 10:47 --

Maşallah, hayırlı üretimler olsun.

Sağolun sizede hayırlı üretimler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:49 -->-> Daha önceki mesaj 10:48 --

gözünüz aydın bukadar panik yapmayın kendi hallerine bırakın :D

Sağol abi sakinim sorun yok :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:51 -->-> Daha önceki mesaj 10:49 --

Hayırlısı olsun. Genellikle 3.yumurtadan sonra yatmaya başlar. O yüzden meraklanma

Teşekkürler abi dün ikinci yumurta geldi inş 3.. de yatar abi 3. de yasa ilk iki yumurta nin çıkma olasılığı varmi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:54 -->-> Daha önceki mesaj 10:51 --

Maşallah.Gözünüz aydın.Arkadaşların dediği gibi rahatsız etmeden olağan akışına bırakın.Sağ salim yumurtadan çıkıp uzun ömürlü olurlar İnşallah.

Teşekkürler abi kendi hallerine bıraktım onlari

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:56 -->-> Daha önceki mesaj 10:54 --

Ilk çıkınca ben de heyecanlanmıştım
Ama sakın rahatsız etme
Benim kuşlarım sırf bu yüzden 2 dolu yumurtayı kırdılar
Yumurtaya kimin yattığı nasıl yattığı bizi ilgilendirmez :) :)
Onlar işini bilir :)

Tmm abi sagol

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:51 -->-> Daha önceki mesaj 10:56 --

Arkadaslar iki yumurta vardı biraz önce kontrol ettim rahatsız etmediğim halde 1 tane yumurtayı kirmislar hangisi kırmış bilmiyorum ama erkek yuvada iken yumurtaları oynuyordu buna engel olmak için ne yapabilirim

darısı bizim başımıza inşallah

inşallah isteyen herkesin başına

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:50 -->-> Daha önceki mesaj 15:49 --

Arkadaşlar ben bu kuştan bişey anlayamadım 2 yumurtanın üzerine yatmayan kuş yumurtalardan biri kırılınca tek yumurtanın üzerine yatmaya başladı

Geri