Karadeniz Pet

amatör olarak kendi başıma kafes yapmak istedim..

hakan97

Meraklı Üye
arkadaşlar merhaba kendi kendime kafes yapmaya çalıştım oldu olmadı tartışılır bir konu sizin fikirlerinizi almak istiyorum sizce nasıl olmuş ve kapıyı nasıl yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz ? teşekkürlerşimdiden
IMG_2583.JPG
IMG_2584.JPG
IMG_2586.JPG

kafesi suntadan yapmışsın pisliğin ve zamanla hastalıkların önüne geçemezsin. Ön tel olarak ince tünek kullanmışsın zamanla onları çerez gibi yerler. ince ahşap vidası ile vidalamak yerine silikonla yapmışsınız kesinlikle dayanıksız. İçerisi tamamen kapalı ne ışık ne hava akışı var. Uzun lafı kısası hocam emeğe saygımız sonsuz ama böyle bir muhabbet kafesi olamaz.

kafesi suntadan yapmışsın pisliğin ve zamanla hastalıkların önüne geçemezsin. Ön tel olarak ince tünek kullanmışsın zamanla onları çerez gibi yerler. ince ahşap vidası ile vidalamak yerine silikonla yapmışsınız kesinlikle dayanıksız. İçerisi tamamen kapalı ne ışık ne hava akışı var. Uzun lafı kısası hocam emeğe saygımız sonsuz ama böyle bir muhabbet kafesi olamaz.
peki bunu nasıl düzeltebilirim daha yaşanacak bir hale nasıl getirebilirim :D

hakan hocam hazır ön tellerden alacaksın ve alta tepsi ile ızgara alacaksın direk onları montajlayıp kullanacaksın en azından daha rahat olur ama yinede sunta veya ham mdf kafesleri asla tavsiye etmem.

Bir tane cifthane tel kafes al keyfine bak.
Uğraşın iyi güzel fakat hantal ve kullanışsız.
Yine de elinin tornavida tutuyor olması elinden telefon düşürmeyen yaşıtlarına göre + değer.

Çok Şirin ve güzel olmuş ama arkadaslara katılıyorum ileride belki kedi beslersen onun için yatacak yer olabilir bi battaniye attin mi is tamamdır

Geri