Karadeniz Pet

Ankara Piknik Buluşması

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten selamun aleyküm hayırlı günler diliyorum.

ANKARA'lı muhabbet kuşu severler diyorum ki aramızda bir buluşma gerçekleştirelim ne dersiniz ? Sizce de iyi olmaz mı :) Tüm site üyelerimiz bu organizasyonumuza davetlidir.

Buluşmamızı haftasonu herkesin müsait olabileceği birgün yapalım tabii eğer sizler içinde uygunsa.. Ben sadece fikrimi sunuyorum sizlerde fikirlerinizi sunmakta özgürsünüz..

Piknik alanı olarak benim önerim herkesin rahatlıkla gelebileceği ulaşım sıkıntısı çekmeyeceği GÖKSU PARKI siz ne dersiniz ? Belki daha önce aramızda GÖKSU PARKI'na gitmemiş olanlar vardır diye düşündüm ve Göksu Parkına ait bir kaç resimi sizlerle paylaşmak istedim..

76_full.jpeg

IMG_1885.JPG

MANGAL getirmenize gerek dahi yok.. Çünkü piknik alanı içerisinde üstteki resimde görmüş olduğunuz üzere hazır mangal yerleri mevcut.. Ayrıca ailesiyle birlikte gelmeyi düşünen üyelerimiz olursa çocukları için eğlence yerleri ve büyük parklar mevcut.. Göksu parkına eğer aracınızla gelmeyi düşünüyorsanız giriş ücretli 5 TL.. Fakat bu dertten sizi kurtarıyoruz :) Hemen Göksu Parkının dibinde MİGROS AVM'nin otoparkına aracınızı park edersiniz zaten giriş kapısına 2 dk yürüme mesafesinde. Benim aracım içerde olacak sizi MİGROS AVM'nin karşısında yer alan GÖKSU PARKI giriş kapısından alana aracımla gelip karşılayıp götüreceğim.. Mescid, WC herşey bulunmakta ve çok hijyenik..

Katılımcı sayısına göre ücret belirlenecektir..

Sizinde teklif veya farklı önerileriniz varsa buyrun..

Muhammet bana bayağı bi yakınmış :) Şaka bi yana inan çok çok isterim ama malum hafta sonu beni biliyorsun :(

Üzülerek katılamayacağımı belirtmek isterim..

Muhammet bana bayağı bi yakınmış :) Şaka bi yana inan çok çok isterim ama malum hafta sonu beni biliyorsun :(

Üzülerek katılamayacağımı belirtmek isterim..

Serkan abim söz eğer piknik düzenlenirse gelip müdüründen bizzat ben izin isteyeceğim :D

Katılmayı çok isterdim. İyi eğlenceler :)

Henüz ortada birşey yok Umutcan kardeşim ama yinede sağol.. Şuan için sadece böyle bir öneride bulunmak istedim.. Katılım çok olursa düzenleriz.. Yada bir hafta sonu gelebilecek olan üyelerimizle sadece gider pikniğimizi yaparız..

Berrin abla sağol fakat ortada henüz kesinleşmiş bir sonuç yok :) Şuan sadece ufak bir öneride bulunduk bakalım talep ne doğrultuda olacak..

Muhammet bizim müdür çok kıl izin vermez :) genelde müdürler kıl olur biliyorsundur :)

isyanımız MÜDÜRLERE :)

muhammet bey bu tarz organizasyonlar güzel olur tabi neden olmasın.üyeler birbiri ile yüz yüze tanışmış olur.serkan kardeşime gelince de hayırlısı olsun bikaç saatliğinede olsa kaçar gelir die düşünyurum ben.

Hee Gökhan ım kaçar gelirim nolcak sanki 5 dakkalık mesafe.. :)

Ulen Muhammet alemsin hee :) Gece gece güldürdün beni valla :)

Çok yaşa emiii :)

bak muhammet çözüm buldu. gören duyanda göksu parkı bizim evin arkasında sanar birader .uzaksa uzak mesafeler bahane olmasın.o ortam ogün kaçmazzz

Eeee insanlar hafta sonu full izinli olunca GENİŞŞ GENİŞŞ konuşabiliyorlar..

O zaman yiyorsa salı carşamba yapalımda gel kardeşim :) oldu mu ???

saygılar..

siz yapın organi zasyonu ozaman konuşalım.daha plan yapmadan gelemem demek olmaz

Eeee insanlar hafta sonu full izinli olunca GENİŞŞ GENİŞŞ konuşabiliyorlar..

O zaman yiyorsa salı carşamba yapalımda gel kardeşim :) oldu mu ???

saygılar..

Şuan sitede bir anket başlatsak Serkan abim emin ol çalışanların %99'u haftasonu izinlidir.. Seni hemen kamu sektörüne alıp memur statüsünde çalıştırmamız gerek yoksa emekli olana kadar haftasonu yüzü göremeyeceksin bu gidişle :D

Hacı hafta sonu mümkünüyatı yok işyerinden adımımı atamam , bunu Gökhan kardeşimde biliyor ama yanında olmamı istediği için şansını deniyor :)

seviyorum sizleri :)

valla aranızda olmayı çok istiyorum ama durum ortada :(

murat abide şimdi geldi kümesde braz işleri var.yarasa gbi adamya

Ondan herşey beklenir :)