petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

ANKARADA MUHABBET KUŞU ARIYORUM ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bendüldül tarafından 18 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Bendüldül

Beğenileri:
    1
    istanbuldan ankara havalimanına geçiş yapacağım ordanda aştiye otobüs yoluyla memleketime gideceğim ,
    bulunduğum şehirde doğru düzgün kuş olmadığı için ankarada kuşu aştide teslim almak suretiyle muhabbet kuşu arıyorum ilgilenen var mı teşekkürler, fiyat uygun olursa çift olarak olabilir tercihen albino olabilir veya farklı kuşlarda.

2. Can BOSTANCI

Can BOSTANCI New Member

Beğenileri:
    2
    Eryaman'da Yalçın Kasım isimli birinin üretimhanesi var, çok temiz iş yapar bence ona bakın.

Facebookta yazınca çıkıyor zaten

Sent from my HTC M8 using Tapatalk

3. levent b

levent b Member

Beğenileri:
    23
    Hiç tavsiye etmem. Kuşlarin ederinin en az iki katı fiyata satıyor.ben aldım bir çift kus ve malzemelerini, hem pahalı hem hala yumurta alamadım kuşlardan. Forumda on numara Ankarali üretici arkadaşlarımız mevcut. Nevzat bey mesela. Çok da uygun fiyata kuş veriyor.

Koray DANIŞMAZ bunu beğendi.
  4. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Levent Bey; güzel sözleriniz için, beni referans gösterdiğiniz için teşekkür ederim.
    Hala kuş aranıyorsa, ve Ankara'ya olan yolculuk gerçekleşmediyse yardımcı olmaya çalışırım. Yardımcı olmaya çalışırım diyorum ve kesin söz veremiyorum çünkü AŞTİ'ye ancak müsait olursam ve saat de uygun olursa gidebilirim.

levent b bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş