Karadeniz Pet

Anne fazla yem yiyor ve Durgunlaştı

sekerse_tehlike

Meraklı Üye
Anne ile babayı ayırdım kafesler yan yana yavrular yem e düştükten sonra aynı kafeste tutmaya devam ettim 2 gündür dişide yani annede bir durgunluk söz konusu normalde hiperaktif olan anne hiç ısırmıyor sesi cıkmıyor ötmüyor habire yem yiyor bide kendini taşımakta zorlanıyor acaba hasta olma ihtimali var mı yoksa yeni bir yumurta belirtisimi bu vucudunda? Aşağı çok düşüyor uçma gücü düştü kanatları iyi çırpıyor ama bi ağırlk var üzerinde sanki daha önce olmamıştı yada ben dikkat etmemiştim şuanki hali

ZQ6463.jpg

XqGA1D.jpg

NgXPBL.jpg

E6Lo9B.jpg

Son düzenleme:
Tuylerini kabartmis hasta gibi ama uretimci ustalar bu durumu daha iyi analiz eder tekrar yumurtlama ihtimalini

1resimde girdugum kadar ishal kuş kanarya yemi verin bide bence hasta yada eşinden ayrıldığı için bağlı kuşlar bölge oluyor erkek beklediğinden şuan tek brskendiyse güçsüz olabilir

1resimde girdugum kadar ishal kuş kanarya yemi verin bide bence hasta yada eşinden ayrıldığı için bağlı kuşlar bölge oluyor erkek beklediğinden şuan tek brskendiyse güçsüz olabilir
Aslinda ishal di evet ama bitane oral çözelti veriyordum suyuna onu ictikten sonra bu hale geldi ishal ilaci oysa anlamadim 7 gunde bir kullanin yaziyor ustundede simdi tekrar vermem daha dun bitirdi suyunu

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İnşallah kuruma hastaligi değildir. Elinizle bi kontrol etmenizi oneriririm. Kusta Zayıflama var mi gogus kemiği belirgin mi?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bence yavrulara baktığı için yoruldu bi kaç hafta erkekle aynı kafese koyma yine çiftleşmesinler

Geri