Karadeniz Pet

anne tek basina bakarmi

• Konbuyu başlatan ogretmen
  • Başlangıç tarihi
O

ogretmen

Guest
Iyi gec.dort gun sonra ilk yavru olcak iki yumurta var ikiside dolu.acaba anne tek basina iki yavruyu besleyebilirmi.erkek kus yumurta kirdigi icin ayri.yavru cikinca alsam yavrulara zarar verebilir.

burdan bir çok kişinin basına gelen bir olay anne yada tek basına bakarlar merak etmeyin..

Bakarlar ama ikisinin baktığı kadar iyi olmaz.Sizin erkeği değiştirmenizde fayda var.Yumurta kıran kuşlar uslamazlar.

kardeş ben hep böyle üretiyorum sorun olursa özelden yaz cevaplarım.....hiç bir sorun olmaz eger yumurtadan cıktıgı zaman beslediyse

aynen ilk günü cıkarırsa yavru, gerisi gelir.. bazı kuslar ilk kuluckalarında acemilik cekiyorlar..

Anne tek başına bakar hiç bir problem olmaz.Yeterki siz Anneye mama takviyesi yapın.
Yani siz Anneye bakın baksın.O'da yavrulara

Annenin bu dorduncu kuluckasi

4. Kuluckası derken üst üste dördüncüyse strese girip yavrulara zarar verebilir. Dinlendiyse sıkıntı yok, tek başına büyütür, mama takviyesi yapın kuşa.

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ust uste dort degil.dorduncu kez yavru bakacak.mama kafese koyuyorum fakat fazla cikmiyo.yemi genelde yuvalikta yiyo iki fine bir yuvaliga yem dokuyorum.bu arada yem kabuklari yavrulara zarar verirmi

Ust uste dort degil.dorduncu kez yavru bakacak.mama kafese koyuyorum fakat fazla cikmiyo.yemi genelde yuvalikta yiyo iki fine bir yuvaliga yem dokuyorum.bu arada yem kabuklari yavrulara zarar verirmi

yavrular cıktıktan sonra yuvayı temizle içine yeni yemlerden dük bir zarar vermez ... hem böyle yapınca yuvadan atladıgı zaman anelerinin yem yemelerinin gördügü için yuvada atladıgı zaman direk man yem yiye biliyorlar

Geri