petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaşlar acil önerileriniz yardımlarınız lazım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve samet kırdar tarafından 31 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. samet kırdar
    Gizli

merhaba arkadaşlar bir haftalığına tatile gidicem fakat kuşumu götürmem yasakmış muhabbet kuşumuz ise yalnızlığı hiç sevmiyor bizden ayrı kaldığı zaman bunalıma giriyor ve kafeste oturmayı sevmeyen bi kuş biliyorum emanet edeceğim insanlar hiç ilgilenmez en fazla yemini suyu koyar kafeste hayvan günlerce oturup bunalıma girer tüy döker sizce ne yapmalıyım bir hafta evin içinde gezinsin mi arada komşumuz gelir bakar yoksa en azından bir ses olsun hayvana diye düşünerek birisine emanet etsem orda kafeste otursa mı yoksa veteriner veya kuşçuya emanet mi etsem aklım çok karışık onu bırakacğım için vicdanım sızlıyor ama çarem yok başka lütfen bi akıl verin balıkesirde yaşıyorum kuşlarla çok iyi ilgilenebilecek bir kişi bile olsa içim huzurlu olur?

2. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Bence tek başına kalması riskli, güvendiğiniz birine teslim edin. yem su eksik etmesin. 1 haftadan birşey olmaz.

3. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bence de birine bırakın. Odada açık bırakırsanız tüm hafta yaralanma durumu olursa sorun olur.

4. samet kırdar
    Gizli

Öyle yaptim biraktim sag salim emanet alirim ins

Sayfayı Paylaş