petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

arkadaslar bu dogrumu ...... ???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mert Yildirim tarafından 3 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaslar ben bi muhabbet kusu forumda gordum bir cifte yavru sesi dinletince diside annelik ic gudusu cikiyormus ciftlesme orani yukseliyormus dogrumu bu dogruysa haftada kac kez dinletmem lazim ??

2. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    Bu benimde aklıma geldi ama hiç denemedim hiç yavrusu olmamıs annede işe yaramaz diğerleri için cazip gelebilir :)

3. Mert Yildirim

Mert Yildirim New Member

Beğenileri:
    0
    kuluckaya yatilar 1aydir dinlendiriyorum ve ciftlesmelerini istiyorum 3.cu kuluckayi istiyorum :D Disi yavru sesi duyunca cilgina donuyor.-

4. BARAN

BARAN Guest

Hayvanları kendi haline bırakın :)

5. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    bana kalırsa saçma ben denedim birşey olmadı zaten yumurta yapıyolar zamanı gelince ne gerek var böyle şeylere

6. toprak

toprak Guest

kardeş sen bunu sorunca sitede araştırma yaptım böyle bir konu açılmış seninde yorumum var buda senin yorumun!
    (Full hd sesi sonuna ver ful screen Ben bir hafta dinletmisdim 1 bck senedir yavru alamadim olesine acmisdim 1.ci ymurtalarinda acemilkden kirdilar 2 cide 2 yavru var ) sen denedinmi?

7. canımkuslarım

bılmıyom ama hd muhabbet kuşu videoları yavru muhabbet kuşlarının videolarını izletiyorum daha dün aldığım icin canım kuşlarımı bugün izlettirdim haftada bir defa izletcem

8. Özgür AKSOY

Beğenileri:
    1
    Iyi geceler kuslari kendi hallerine birakin. Es iseler ve bakimlarini iyi yapiyorsaniz ve cok rahatsiz etmezseniz zaten onlar zamani gelince yumurtada yaoarlar yavruda.

9. Samet Çağlar

ben kuş sesi dinletiyordum zaten de çiftleşen kuş sesi dinletmedim hiç.. akşam denerim onu da :D

Sayfayı Paylaş