petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Arkadaşlar bu şekildeki dışkı normal mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve blackfalcon tarafından 26 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. blackfalcon

Dünden beri bu şekilde dışkılaması var.Neşesi falan iyi gibi ama anlayamadım

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    normal .ne verıyorsun yem mama falan

3. Abdullah Dener

Abdullah Dener Active Member

Beğenileri:
    1
    Dal darı ver biraz bence

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

4. blackfalcon

geçen gün almıştım bi yem sanırım oda açıktan paketlenip satışa çıkarılmış bir yemdi aldığım akşam yedikten sonra bir kaç yem tanesini kustu bende korkuma booni marka içinde akdarı kırmızı darı sarı darı nijer olan yemi aldım akşam baktığımda bu şekilde sanki bezelye yeşiline benzer bi dışkı attı sabahta kahvaltıda kaynamış yumurta vardı ayıptır söylemesi biraz sarısından verdim afiyetle yedi.

Dal darı bulamadım burdaki petshopta bi kaç yere daha bakıcam bugün bakalım

5. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    takıp edın kuşu ama bır sıkıntı yaradacagını duşunmuyorum ben

6. blackfalcon

bir kaç yerde karaciğer hastalığı falan yazıyordu korktum bişey olur diye danışmak istedim teşekkürler yardımlarınız için bi sıkıntı olursa inş olmaz ama burda yazarım tekrar

7. Abdurrahman CENGİZ

çok hafif sulu ama pek sıkıntı yok gibi bir kaç gün takip edin iyice sıvılaşırsa sıkıntı o zaman

Sayfayı Paylaş