Karadeniz Pet

Arkadaşlar yarasa lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla bende senin gibiyim :D barajı gecemıyorum lysde matematıkde :D ama inananlar var abi biz boyle bir toplumuz igrençligine gelince bencede oyle

valla bende senin gibiyim :D barajı gecemıyorum lysde matematıkde :D ama inananlar var abi biz boyle bir toplumuz igrençligine gelince bencede oyle

Ölüden medet umanlar filanda var bu sınavlar için.Adam ölü yav.Kendine hayrı yok.Allah varken gidiyolar mezardan yardım dileniyolar.Ki bunların çoğu dindar.Çok acayip ülkeyiz.

afedersınız bıraz sertlesıcem ama dua et desen etmezler her turlu hurafeyı yaparlar sonrada musluman ayagı gecınırler

yabani hayvanlar ilgi odaklarımdan biri olduğu için olgunlarından yakaladım...tabi öldürmeden bıraktım hayvanları sevdiğim için...ülkemizdeki yarasalar kan emen cisten değiller gözleri vardır ama bilimsel olarak kör olduğu söyleniyor..
pek sanmıyorum kanadının faydalı olduğunu..

yabani hayvanlar ilgi odaklarımdan biri olduğu için olgunlarından yakaladım...tabi öldürmeden bıraktım hayvanları sevdiğim için...ülkemizdeki yarasalar kan emen cisten değiller gözleri vardır ama bilimsel olarak kör olduğu söyleniyor..

hocam ısın garıbı kanat bır hastalıga sıfa olması ıcın degıl sınav basarılı olsun ıyı gecsın adam yatsın yatsın sınav gunu yarasa kanadından su ıcsın sınavı gecsın nasıl bır sey ya :D

Valla bende saçmalık oldugu kaanatindeyim bir kere başarılı oldugun u iddaa ediyorvs vs . ben sadece parama bakarım işimde olmaz arkadaşlar hepinize hak veriyorum

Valla bende saçmalık oldugu kaanatindeyim bir kere başarılı oldugun u iddaa ediyorvs vs . ben sadece parama bakarım işimde olmaz arkadaşlar hepinize hak veriyorum

haklısın abı sonucta tıcaret bu :D sen paraya bakcn ayıptır bulmussun bır enaıyı kazıkla barı :D

Evet kör oldukları doğru.Frekanslarla yönlerini buluyolarmış.Belgeselleri çok severim hergün izlerim.Allah öyle bir ekosistem yaratmış ki bazen bizim insanlarınmı hayvan yoksa onlarmı insan çözemiyorum.Gerçekten annelik duygusu müthiş.

hocam allah senı ınandırsın yarasa dıskısı bıle buldum yarasa yok cok garıbıme gıttı bı ınsan yarasa dıskısı nıye satarkı ya :D

800 tl olanı alacam deme sakın :) o para verilir mi kadir faydalı bir iş olsa vesile olurdum ama işin içinde can var...

yarasanın bilmediğimiz bir şifa kaynagımı var hayırdır bu konuyu acan arkadaş yarasayı ne yapacan harbi merak ettim .

Yarasayı kavuracakmısın ? Ya da muhabbet kusuyla mı çiftleştircen akıllarda başka secenek bırakmadın .

hocam allah senı ınandırsın yarasa dıskısı bıle buldum yarasa yok cok garıbıme gıttı bı ınsan yarasa dıskısı nıye satarkı ya :D

Bu adamlar dracula mı :eek: Benim bildiğim osmanlı zamanındaki romanyada yarasalarla uğraşıyolardı.Acaba sınava giren kişi draculanın akrabası mı:p

yarasanın bilmediğimiz bir şifa kaynagımı var hayırdır bu konuyu acan arkadaş yarasayı ne yapacan harbi merak ettim .

Yarasayı kavuracakmısın ? Ya da muhabbet kusuyla mı çiftleştircen akıllarda başka secenek bırakmadın .

yok hocam bırısı arıyormus bu arkadasda ona yardım edıyor para karsılıgı adam oglumu kızımı ne basarılı olup sınavı gecsın dıye yarasa kanadından sumu ne ıcırecekmıs yanı anlayacagın cahılıık.

ARKADAŞLAR BENİM YARASAYLA BİR İŞİM YOK TEKRAR SÖYLEYİM ARACI OLSAM BANA BULURSAM 500 TL VERILCEK BEN DAHA AZ BİR MEBLADA BULUP ticaret amaçlı kullancam he napılcagı konusuna gelınınce bana kanadından su içircegini söyledi öldürmücegni söyledi bilmiyorum bende napacagını ınternetfe baktım bıraz merak edip yarasa kanadından su içmek diye dedigi gibi başarı için kullanılıyormuş sizde bakabilirsiniz konuyla alakam yoktur sadece ticaret amaçlı arıyorum

Bu adamlar dracula mı :eek: Benim bildiğim osmanlı zamanındaki romanyada yarasalarla uğraşıyolardı.Acaba sınava giren kişi draculanın akrabası mı:p

hocam bırak ya boyle adamlar cahıllıkle yetısmıs cahıl ınsanlar allah afetsın ne dıyıyım yaa acıp elını allaha dua etmezler mal mal seyler yaparlar

yarasa dıskısına gelince en iyi gübredir bunun yetişriciligini yapıyorlar zaten onlarıda arayıp sordum yarasa varmı dıye sadece birisi var 800 tl dedi :D oda benı aşar ben ne kazancam :D 500 tl bana verilecek miktar zarara girerim :D

ARKADAŞLAR BENİM YARASAYLA BİR İŞİM YOK TEKRAR SÖYLEYİM ARACI OLSAM BANA BULURSAM 500 TL VERILCEK BEN DAHA AZ BİR MEBLADA BULUP ticaret amaçlı kullancam he napılcagı konusuna gelınınce bana kanadından su içircegini söyledi öldürmücegni söyledi bilmiyorum bende napacagını ınternetfe baktım bıraz merak edip yarasa kanadından su içmek diye dedigi gibi başarı için kullanılıyormuş sizde bakabilirsiniz konuyla alakam yoktur sadece ticaret amaçlı arıyorum

Merak etme kardeş.Sana bişey diyen yok zaten de :D Sen boşver parasından hayır gelmez.Musallat 2 deki kadın aklıma geldi ya.Büyücü filandır bide cinler musallat olur sanada :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri