Karadeniz Pet

bana yardım edecek yokmu ya

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
arkadaşlar hergün kuşlarimi balkona koyudum bugun koymadım musait degil salona aldim geceleri genelde salonda kaliyorlar gunduz salonda bıraktım dişi kuşum ötuyor ama erkek hiç ötmüyor bugun dun ötüyodu komuşunun kuşllari ile kendi aralarinda ötüşüyolardi bugun erkekte hiç ses cıkmadı resim istemişti bir arkadaş ekledım ama kendısı orta da yok umarim siz yardım edersiniz.
1003221_146929025515266_1262505398_n.jpg

1000917_146928785515290_2113288392_n.jpg

İshali falan var mı? Genelde dişiler sakin erkekler çok öter.

hayır yok sevtap normal yapiyor. hapşirma vs gibi şeyleri de yok.

Hareketliliği nasıl? Yem falan yiyiyor mu? Tüye mi girdi acaba. Tüyleri ne durumda. Bu aylarda tüye girince acayip değişiyorlar çünkü.

yem su fln içiyor sadece yem yemeye ve su içmeyek için geziniyor kafes içinde ama dişi kafesin her tarafınada geziyor.

Ben demiştim erkek diye.Yer değişikliğinden strese giriyordur.

Kardeş normal o zaman. Hasta falan gibi görünmüyor. Eğer kabarık hareketsiz duruyorsa, gün içerisinde uzun süre uyukluyorsa problem vardır. Gözlerine bak uykulu mu, dinç mi? Önceden nasıldı ?

etrafına bakiyonuyor elime alip aşa tarafakoyurum kendısı cıkyor

şimdi kendisi dişinin yanına indi galiba üsteki arkadaşin dediği gibi yer degişikli ama geceleride salonda kaliyorlar.

Sürekli yerini değiştirme ama kuşları iyice depresyona sokacaksın. :D

tüy zamanı bu aralar bu tür şeyler normal mama içine salatalık rendeleyip verin iyi gelir ishal olmaması için her şeyi yapın yoksa bu dönemler en kritiktir

Geri