petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bana yardım edecek yokmu ya

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 19 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

arkadaşlar hergün kuşlarimi balkona koyudum bugun koymadım musait degil salona aldim geceleri genelde salonda kaliyorlar gunduz salonda bıraktım dişi kuşum ötuyor ama erkek hiç ötmüyor bugun dun ötüyodu komuşunun kuşllari ile kendi aralarinda ötüşüyolardi bugun erkekte hiç ses cıkmadı resim istemişti bir arkadaş ekledım ama kendısı orta da yok umarim siz yardım edersiniz.

2. Sevtap DERİN

İshali falan var mı? Genelde dişiler sakin erkekler çok öter.

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

hayır yok sevtap normal yapiyor. hapşirma vs gibi şeyleri de yok.

4. Sevtap DERİN

Hareketliliği nasıl? Yem falan yiyiyor mu? Tüye mi girdi acaba. Tüyleri ne durumda. Bu aylarda tüye girince acayip değişiyorlar çünkü.

5. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yem su fln içiyor sadece yem yemeye ve su içmeyek için geziniyor kafes içinde ama dişi kafesin her tarafınada geziyor.

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

Ben demiştim erkek diye.Yer değişikliğinden strese giriyordur.

7. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

hım süleyman kardeş senın facebook un varmi.

8. Sevtap DERİN

Kardeş normal o zaman. Hasta falan gibi görünmüyor. Eğer kabarık hareketsiz duruyorsa, gün içerisinde uzun süre uyukluyorsa problem vardır. Gözlerine bak uykulu mu, dinç mi? Önceden nasıldı ?

9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

etrafına bakiyonuyor elime alip aşa tarafakoyurum kendısı cıkyor

10. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

şimdi kendisi dişinin yanına indi galiba üsteki arkadaşin dediği gibi yer degişikli ama geceleride salonda kaliyorlar.

11. Sevtap DERİN

Sürekli yerini değiştirme ama kuşları iyice depresyona sokacaksın. :D

12. Mehmet ŞEKER

kuşlar sürekli aynı yerde kalsınlar.

13. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

sanırım şimdi kendine geldi az once eşi ile öptüşü :D

14. hsynakbaba

tüy zamanı bu aralar bu tür şeyler normal mama içine salatalık rendeleyip verin iyi gelir ishal olmaması için her şeyi yapın yoksa bu dönemler en kritiktir

Sayfayı Paylaş