petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bıcırık ile Cimcimik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve dk04 tarafından 9 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. dk04

dk04 Member

Beğenileri:
    1
    Bıcırık kuşumun yeni arkadaşı Cimcimik ile bir haftadır beraberiz. İlk başta çok ürkekti aslında hala öyle. Bıcırık'ta bizden biraz uzaklaştı haliyle tüm gün eşinin peşinden ayrılmıyor. Halbuki önceden yanımızdan gitmezdi ama olsun.
    Yavaş yavaş Cimcimik ile eğitime başladık ve bugün kafesi saklayıp ikisinide dışarı saldım. İlk başta köşe bucak kaçsada Bıcırık'ın yardımıyla elime ve omzuma gelmeyi başardı. Güzel zaman geçirdik bu akşam. Bakalım eğitim sonuç verecek mi?
    Yıllar önce aynı şekilde erkek eğitimli kuşumuzun yanına dişi aldığımızda dişinin korkusunu atamadık ve bize hiç alışmadı. Bunda da aynısı olmasın istiyorum. Bunun için tavsiyeleriniz olursa sevinirim.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Erdi_ÖZTÜRK bunu beğendi.
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    43
    Kafes inanılmaz küçük

4. Yasin AYDAN

Beğenileri:
    0
    Maşallah. İnşallah dediğiniz gibi olmaz ve ikiside size alışır. Kafes sanki bana da biraz küçük geldi.

5. dk04

dk04 Member

Beğenileri:
    1
    Teşekkür ederim, kafes ölçüsü 45*35*30 idare eder sanıyorum ilerde değişecek.

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    İnşallah bu sefer dişiyi de eğitip eğitimli iki kuş sahibi olursunuz. Maşallah ikisine de.

7. dk04

dk04 Member

Beğenileri:
    1
    Teşekkür ederim, inşallah

Sayfayı Paylaş