petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bir kaç sorum olacak .

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cicikuş123 tarafından 16 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. cicikuş123

Arkadaşlar Acil !

Arkadaşlar 1 ay önce muhabbet kuşu aldım bana satan kişi yavru demişti ama bazı kişilerde şimdi bu yavru değil yetişkin diyorlar resmini atıyorum bir de siz söyleyin ney acaba ?

birde kuşa banyo yapsın diye banyo aldım :) içine girmiyorum dikkatini çekip girsin diye resimde örüldüğü gibi parlak bir top yaptım ama hala girmiyor nasıl girmesini sağlayabilirim ?

ARKADAŞLAR CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM ...

#1 cicikuş123, 16 Ekim 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ekim 2013
  2. cicikuş123

Arkadaşlar kuşum kaç aylık yardımcı olun lütfen ???

3. aleynaa

aleynaa Guest

çok ama çok tatlı bir kuş yetişkin olduğunu sanmıyorum tahminen 4 aylık falandır bu konulardan pek anlamam birde bu havalarda kuşunuzu yıkamayın yazın yıkarsanız daha iyi olur

4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    banyoluk içine sevdigi bişey koyun marul vb.

5. cicikuş123

yaşı hakkında başka tahmin yapabilicek kimse yok mu ?

6. Selahattin GÖKTAŞ

kaç aylık bilememde yavru olduğu kesin.

7. Mert AKSOY

4-5 aylik gibi gozukuyor. Masallah cok guzelmis kusunuz. Bir de o banyolugu alsaniz iyi olur zira her ne kadar mersin turkiye geneline gore sicak olsada havalar sogudu. Kus hasta olabilir.

8. Sevtap DERİN

5-6 aylık civarı gibi duruyor güzel kızımız. Ve gerçekten de banyoluğu çıkartın, hiç beklenmedik şekilde hasta olabiliyorlar.

9. Duranettin ERAYDIN

ballı çubuk yerine kalamar kemiği salıncak yerine zilli oyuncak takabilirsiniz

10. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

dostum en fazla 7 aylık tır ama tahminim 5 6 civari.

11. cicikuş123

Cevaplarınız için cok teşekkür ederim 1 sorum daha olacak kuşum bana kolayca alışabilir mi ? Bazı kişiler dişi kuşlar oyuncu olmuyor diyor doğru mu ? Ben konuşmasını filan istemiyorum oyuncu olsun elime gelsin omzuma filan konsun istiyorum :) Olur mu nasıl eğitebilirim yardımlarınızı bekliyorum ...

12. cicikuş123

Cevap verecek kimse yok mu ¿¿¿

13. Furkan TOPALOĞLU

hocam söylenenlere göre 5-6 aylıktan fazla kuşlar zor alıştırılıyor ve bu dişiyse daha da zorlaşıyor ama her kuşun yapısı farklı siz onu korkutmadan onla iletişim kurmaya çalışın bakalım belki alışır hiç belli olmaz

14. cicikuş123

az önce elimden yem yedi :) ilk kez çok mutluyum galiba alışıyor :)

15. Furkan TOPALOĞLU

Hocam çok güzel olmuş bu ama rehavete kapılıp da zorlamayın kuşu :) yani artık ufaktan elden yem vermeler sonra elinizi omzunuza koyup öyle yem verirsiniz gittikçe alışır İnşallah beraber güzel vakitler geçirmeniz dileğimle

16. cicikuş123

Kuş hala elime gelmiyor elimden uzaktan uzaktan yem yiyor ama ben elime gelmesini istiyorum bir de elime gelsin diye elimi yavaşça gövdesine doğru yaklastiriyorum elimi biraz ısırıyor sonrada kaçıyor 1de bize alışsın diye kafesinin kapısı hep açık istediği zaman geziyor sonra tekrar kafesine gelip giriyor Yardımcı olun nasıl elime gelmesini sağlayacağım ¿¿¿

17. cicikuş123

???????????????????????

18. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    Yavru 4-5 aylik gibi geldi masallah

19. cicikuş123

içim rahatladı herkes yavru dedi :D

20. İsmail GÜLPINAR

Beğenileri:
    0
    5 aylık civarı gibi öncelikle banyolugu ve ballı krakeri cıkarın havalar soguk banyo yapması hasta olmasına sebep olabilir ve ballı krakerde zararlı olabilir forumdan tarifini alıp kendiniz yaparsanız daha saglıklı olur.Kuşunuz ele alıstırmak icin biraz büyük 7-8 aylık olunca eş alıp yavru alabilrsiniz ama alısmasını istiyorsanız bayagı ilgilenerek alıstırma sansınız vardır.

Sayfayı Paylaş