petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

bit pire derdine çözüm!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve dennssel tarafından 3 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. dennssel

dennssel New Member

Beğenileri:
    0
    kafesi 10 gündür 2 kere temizlemedim. 2 kutu avispray bitirdim halen tek tük duvarda gezen bit midir kenemidir birşeyler var. Kesin çözüm önerisi olan var mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:22 -->-> Daha önceki mesaj 20:14 --

niye kimse yardım etmiyor?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:59 -->-> Daha önceki mesaj 20:22 --

yok mu tavsiyesi olan?

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    278
    Baymec veya vilmectin kullanmayı deneyebilirsiniz.

3. Deniz HAN

Deniz HAN New Member

Beğenileri:
    0
    Dostum bendede cikdi pire gece uyumadan kuslara vilmectin damlat ben ogle yapiyorum birde siprey skiyrm.kafesi falan iyice kaynar suyla yika yuvaliklarida.birde toz oneriyor arkadaslar ben almaya gidemedim.ins biran once gecer

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Vilmectin çok iyi çözüm kuşların ulaşamayacağı noktalarada keneson dokebilirsiniz

5. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Ben ayda 1 vilmectin yapıyorum,kafes temizliğinde ise tava köşelerine biyodust döküyorum,çok şükür bir problem yok

6. Şevki KOCAOĞLU

Şevki KOCAOĞLU New Member

Beğenileri:
    0
    Mevcut durumda önce kafes dezenfektesi, 1-3-5-7-9. günlerde enseye birer damla vilmectin, tava folluk yuva altlarına biyodust toz serpiştirmelin.. Birde durumun varsa ardap spreyi tavsiye ederim..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 00:37 --

Ayda bir ilerde kör yapma riski var diye duymustum, en ideali 3-4 ayda bir ki keza ben öyle yapıyorum...

7. murat eray

murat eray New Member

Beğenileri:
    0
    Vilmcetin 1 litreye 1 cc karıştırıp suluğa 24 saat koy, kafes Tabanı ve yuvaya bolfo diye toz bi ilaç veterinerde bulursun 10 tl falan sür bişey kalmaz

8. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Bende yıllardır OPİGAL 5 kullanırım çok şükür hiç bir kuşumu bitten kaybetmedim.

9. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    2-3 ay olsun o zaman

Sayfayı Paylaş