Karadeniz Pet

bit pire YARDIM ACİL

dennssel

Yeni Üye
Kafeste kahverengi gezinen böcekler gördüm sanırım bit kafesi yıkadım sprey aldım sıkdım ama kafeste bir kaç tane daha gördüm sanırım kuşların üstünde kalanlar. spreyi onlarada sıktım. Sorum şu temizlerken halıyı da süpürdük ama kalan varsa bunlar eve yayılır mı ? ve insana zararlı mı? sprey işe yarıyor mu (avispray)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:56 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

acil yardım kimse yok mu yazan

eve yayılmaz kuşlar dışında bünyelerde barınamıyorlar. sprey işe yarar.

Kardeş kuşada sık.Ben de bit yoktu ama önlem için bende avispray aldım.Kuşu bidaha yere koyma halıyı süpürün süpürge makinası ile ben olsam öle yapardım.

Kafeste kahverengi gezinen böcekler gördüm sanırım bit kafesi yıkadım sprey aldım sıkdım ama kafeste bir kaç tane daha gördüm sanırım kuşların üstünde kalanlar. spreyi onlarada sıktım. Sorum şu temizlerken halıyı da süpürdük ama kalan varsa bunlar eve yayılır mı ? ve insana zararlı mı? sprey işe yarıyor mu (avispray)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:56 -->-> Daha önceki mesaj 20:51 --

acil yardım kimse yok mu yazan
avispray gerçekten çok iyidir rahatlıkla kullanabilirsiniz

Kuşlar avispray e ne tepki verdi? Temizliğine dikkat edersen bunu yaşamazsın. Kafesi iyi temizlemelisin, sadece spray ile olmaz. Eğer larvaları kaldıysa tekrar çıkarlar. Bir de bu aralar sıkça konuşuluyor. Önerdikleri önleyiciler var, isimlerini kullanım şekillerini tam bilmiyorum. Biraz bakın bulursun.

Geri