Karadeniz Pet

Bu Çift Kaç Para Eder ? Cins ve Irkları ?

Aaaaa

Paylaşımcı Üye
Cümleten selamunaleyküm hayırlı geceler hayırlı ramazanlar herkese.. Bu çifti almayı düşünüyorum ve parası 150 TL. Dişiden yavru alınmış ve sonradan bu erkeğe atılmış dişisi eş tutmuş haldeler. Rainbow diyebiliyorum 2side rainbow mu ? Alacağım fiyat ideal mi ? Bilir kişiler beni bilgilendirirse çok memnun kalırım..

O2GPBP.jpg

rainbow olayını tam bilmiyorum ama 150 tl biraz fazla geldi bana pazarlık sünnettir alma diyemem güzel kuşlar .

rainbow olayını tam bilmiyorum ama 150 tl biraz fazla geldi bana pazarlık sünnettir alma diyemem güzel kuşlar .

zannediyorum ki rainbow yavrular 60-100 TL arası gidiyor. Bakalım bilir abiler yardımcı olursa daha iyi bilgileniriz yorumunuz için teşekkür ederim.

hocam resimden göründüğü kadar rainbow fiyatta gayet uygun tabı es tutmuslarsa gercekten.

erkek henüz 4-6 aylık dişi ise 1 yaşı aşmış bence. Kuşlar bence çok iyi duruyor, fiyatında bence hiçbir problem yok ama eş olduklarına emin ol.

erkek henüz 4-6 aylık dişi ise 1 yaşı aşmış bence. Kuşlar bence çok iyi duruyor, fiyatında bence hiçbir problem yok ama eş olduklarına emin ol.

eş tuttuklarına dair kesin belli etmesi için nasıl tüyolar alabilirim sizden.

Geri