Karadeniz Pet

Bu erkek Olgun olmuş mu

Cinsiyet?

• Erkek

Kullanılan: 6 100.0%
  • Dişi

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .
erkek. ama kaç aylık bilemem. genç duruyor ama beyaz olduğu için yaş tahmini zor.

albino değilse bence daha yavru alamazsınız daha olgunlaşmamış ama kendi yaşlarında eş alabilirsiniz

Albino değilse çere rengi maviye dönecek.
Albino ise anlamak zor gerçekten, yakından bakmak lazım.

levent bey ille mavi olacak diye bir durum yok bende ki çekinik parçalı erkeklerin hepsi pembe cere ve ikinci kuluçkalarını geçiriyorlar. albino değil ise mavi olacak diye bir durum yok. sadece akıl karışmasın diye belirtiyorum.

O zaman sen bu kuşa çift faktör diyebilirsin.
Çere rengi maviye dönmesi gerek ergen olduğunda. Benim gördüğüm çift faktörlerin hepsi mavi çereliydi.
Dediğin gibi Ercancım parçalılar ise çoğu zaman pembe-mor kalıyor.

Son düzenleme:
Ercan abi dişi atılmalık olmuş mu bunun yaşı ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

kadir kuşu en iyi sen takip edersin eğer artık yemlik suluk gibi şeylere ötmeye başladıysa 4-5 aylık tüyünü de attıysa eş alabilirsin.

levent bey ille mavi olacak diye bir durum yok bende ki çekinik parçalı erkeklerin hepsi pembe cere ve ikinci kuluçkalarını geçiriyorlar. albino değil ise mavi olacak diye bir durum yok. sadece akıl karışmasın diye belirtiyorum.

İşte benim aklım karışıyor
Bunu götürüp dişilerin içine atsam 10-20 dakika içinde biriyle eş tutsa alıp koysam aynı kafese
Diyelimki sonradan birbirlerini beğenmeme olur mu kuşuma 1 kelime öğretim zaten ama çok sıkılıyor siye düşünüyorum

İşte benim aklım karışıyor
Bunu götürüp dişilerin içine atsam 10-20 dakika içinde biriyle eş tutsa alıp koysam aynı kafese
Diyelimki sonradan birbirlerini beğenmeme olur mu kuşuma 1 kelime öğretim zaten ama çok sıkılıyor siye düşünüyorum

kuş ne kadardır sende ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

g49bMb.jpg

ikinci uluçkası ve cere mavi değil.

kuş ne kadardır sende ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:50 -->-> Daha önceki mesaj 14:49 --

g49bMb.jpg

ikinci uluçkası ve cere mavi değil.

4 aydır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:53 -->-> Daha önceki mesaj 14:52 --

Ama ilk aldığımda hiç mavilik yoktu

tüy değiştirdi mi peki ? tüy attıysa yani tahmini 5-6 aylık. 4-5 aylık dişi al bence.

buda diğer erkek buda ikinci kuluçkada

Ezy2Z9.jpg

Tüy atma tam olarak ne bilmiyorumda
Kafasının üstünde dik dik tüyler arttı aldığımın ilk haftası flan şimdi o tüyler yok kafada ama gaga çevresi flan kabarık tüyler kafada o dik yeni çıkan tüyler kalmadı

Tüy atma tam olarak ne bilmiyorumda
Kafasının üstünde dik dik tüyler arttı aldığımın ilk haftası flan şimdi o tüyler yok kafada ama gaga çevresi flan kabarık tüyler kafada o dik yeni çıkan tüyler kalmadı

tamam atmış o zaman. %90 cere mavileşmeyecek. 4-5 aylık bir dişi al eş yapmak istiyorsan.

O zaman sen bu kuşa çift faktör diyebilirsin.
Çere rengi maviye dönmesi gerek ergen olduğunda. Benim gördüğüm çift faktörlerin hepsi mavi çereliydi.
Dediğin gibi Ercancım parçalılar ise çoğu zaman pembe-mor kalıyor.

Aynisi bende var abi parcali ceresi tam mavi degil ama tüyünü de degisti tahmini 6aylik kafesin tellerine felan kur yapior masallah benim arkadaş a verdim sessiz duruyor mus simdi arkadaslada kararsız kaldik disi atmis yanina yaklasmamis

e399e2912a2febe5601ca462f8704643.jpg

Çift faktör tam olarak nedir

Erkek. 3 aylık ya da daha büyük geldi bana.

tamam atmış o zaman. %90 cere mavileşmeyecek. 4-5 aylık bir dişi al eş yapmak istiyorsan.

Üretici bi tanıdığım var dişilerin içine salsam kendi beğense diyodum bende
Aynası var onun karşısına geçip kur yapıyor ama gagalama Yada kusma görmedim ben

Son düzenleme:
Geri