Karadeniz Pet

Bu iki dolandırıcıya dikkat edelim

alır illaki cezasını, geçmiş olsun hocam takmayın kafaya neyse.

Oncelikle gecmis olsun hocam.

Ben bu yasima geldim, gerci yasim cok degil ama, birinin ahini alip da surunmeyeni gormedim, bosuna dememisler alma mazlumun ahini diye. Bu sartlarda karakola gitmeniz en dogrusu gibi gozukuyor zira o insanla karsilasip adami bir kasik suda bogup oldurup haksiz duruma dusmek var. gerci bir de soyle durum var, bugun haberlerde izledim otobus soforunun telefonunu caliyor uyusturucu bagimlisi tabi daha sonra adam yakalnio ve serbest biraklio, karakola gitseniz ne olacak adami bulup getirseler mahkeme de buyuk olasilikla salinacak... Rabbim yar ve yardimciniz olsun

dostum kopacak birşey yok.böyle durumlarda bazı insanlar donma etkisi yaşayıp olaya kayıtsız kalabiliyor.belli bir dakikadan sonra olaya yoğunlaşıyor
Daha önce alış veriş yaptığım için süreklide telle arayıp muhabbet ettiğimiz için şaka yapıyordur dedim. Zaten arabanın peşinden koşacak değilim elimde kozlar var şuan onları değerlendircem.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:06 --

Geçmiş olsun öncelikle. Twitter hesabı Sera Alkan mı?
Aynen o...

Daha önce alış veriş yaptığım için süreklide telle arayıp muhabbet ettiğimiz için şaka yapıyordur dedim. Zaten arabanın peşinden koşacak değilim elimde kozlar var şuan onları değerlendircem.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 01:06 --

Aynen o...

dostum kozları ver polise onlar uğraşsın.kendin birşeyler yapmaya kalkma kaş yapayim derken göz çıkarmayasın.

üzüldüm

geçmiş olsun
gün gelir devran döner ellerine düşerler sen sen ol benim fikrim onların seviyesine düşme

Polise bir kuş için gidilmez, gitmesini de doğru bulmama. Dediğim gibi mesele 1 kuş ve 3-5 ira değil. Yunus değilim tokaat atana diğer yanağımı çevireyim :)
Elimdeki koz neyse onu kullanıcam elbette. Hak aramamak tıpkı hırsızlık gibi günah bir durmdur, bende hakkımı anlayacakları dilden birazdan kullancam :)

Polise bir kuş için gidilmez, gitmesini de doğru bulmama. Dediğim gibi mesele 1 kuş ve 3-5 ira değil. Yunus değilim tokaat atana diğer yanağımı çevireyim :)
Elimdeki koz neyse onu kullanıcam elbette. Hak aramamak tıpkı hırsızlık gibi günah bir durmdur, bende hakkımı anlayacakları dilden birazdan kullancam :)

usta nasıl gidilmez.bundan 10 sene önce antepde iki tane çocuk 2 baklava yüzünden kaç sene ceza almışlardı.
polis diyorki komşun sana rahatsızlık veriyorsa gel bana.kaldıki bu olay hırsızlık

Öyle elbette ama valla hiç uğraşamam polislerid uğraştırmak istemem. Kendi yöntemlerimle intikamımı alırım sıkıntı yok o konuda. Hem zaten o lavuğu kuş pazarında da kesin yakalarım.
Yakalayamazsam bile kendi yöntemem gayet uygun. giden 1 kuş olsun mühim değil, daha fazla kuş gitseydi zaten emniyetteki tanıdıklarımı da kulanır evine kadar girerdim onun. 1 kuşa karşın yapılacak en iyisi şuan ki yöntemim.
Zaten dediğim gibi mesele kuş değil zamanımın çalınması ve benden birşey çalmaları, maddi mesele değil. Allah bu dünyada zaten intikamını almış onlardan bir kuş çalacak kadar düşmüşler, daha da düşeceklerdir.

Son düzenleme:
Elinden ne geliyorsa yap bölelerine pabuç bırakmamak gerekir

Hocam siz kafanıza koymussunuz size ne kadar yapma etme de desek siz bu yola bas koymussunuz. yoldan döndüremez sizi kimse. fakat fevri davranmayın derim ben. öfkeyle kalkan zararla oturur.

Öyle elbette ama valla hiç uğraşamam polislerid uğraştırmak istemem. Kendi yöntemlerimle intikamımı alırım sıkıntı yok o konuda. Hem zaten o lavuğu kuş pazarında da kesin yakalarım.
Yakalayamazsam bile kendi yöntemem gayet uygun. giden 1 kuş olsun mühim değil, daha fazla kuş gitseydi zaten emniyetteki tanıdıklarımı da kulanır evine kadar girerdim onun. 1 kuşa karşın yapılacak en iyisi şuan ki yöntemim.
Zaten dediğim gibi mesele kuş değil zamanımın çalınması ve benden birşey çalmaları, maddi mesele değil. Allah bu dünyada zaten intikamını almış onlardan bir kuş çalacak kadar düşmüşler, daha da düşeceklerdir.

dün gece seninle özelden konuştuktan sonra baktım.hatun kişi biz konuştuğumuz zamandan 5 saat önce online olmuş