Karadeniz Pet

bu jumbo nasıl arkadaşlar vasıflı mı ?

kardeş ben yurt dışı ingilizlerin hepsi kötü oluyor demedim bende de vardı çok iyilerdi dsv bilezikli yani alman ama çoğu kuş problemli geliyor kuştan iyi anlaman gerekiyor yoksa sonu hüsran olur giden paraların olur. yardımcı olmak isterim ama bu fotğrafla olmaz ki bol okuyacaksın yarışmalara gideceksin derece alan kuşlara bakacaksın orada ki hakeme soracaksın nedir ne değilr dite zamanla gözün alışacak kuşun şekli ile ilgili bilgin artacak ama vasıf irilikle alakalı değildir bunu unutma yanılırsın kardeş yarışmalara güvercin kadar kuşları almazlar . çoğu iş gibi türkiyede herşey dış görünüşe göre oda iriliğe göre belirleniyo yalnış o sebeple avrupa yarışmalarında tek derece yok bu ülkede okumak araştırmak yok şu böyle dedi o şöyle söyledi velhasıl bol okumak ve yarışmalara katılmak en az bir sene sonra 3 çiftin olur gerçekten vasıflı zevk alırsın yoksa angarya boşa kürek çekmek.

Sizin bilgileriniz ve tecrübelerinizden faydalanmak önemli o yüzden yardımlarınızı bekliyorum

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

Yarışmalara gidemem bizim buralarda öyle şeyler yok ki kardeş bu yüzden bu işi gerçekten bilenlerden öneri almak istiyorum bu da sen oluyorsun vaziyete göre:) bilgilisin baya kardeş

mesela bu kuşlar senin gösterdiğin kuşlardan iri değil ama iyi kuşlar jo mannes şampiyon kuşları ama tekrar ediyorum kriter irilik değil pul yapısı melaninleşme renk dağılımı kondisyon tünekte duruş verdiği yavrular vs. ve fazlası
5vq8.jpg

mrp4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 23:06 --

kardeş ayrıca 2 yaşından büyük dişi alam erkek 5 yaşından büyük olmasın hatta yavru iken al sen büyüt ortama alışsın verdiğin mamya alışsın vs.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

Sizin bilgileriniz ve tecrübelerinizden faydalanmak önemli o yüzden yardımlarınızı bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:56 --

Yarışmalara gidemem bizim buralarda öyle şeyler yok ki kardeş bu yüzden bu işi gerçekten bilenlerden öneri almak istiyorum bu da sen oluyorsun vaziyete göre:) bilgilisin baya kardeş

emin ol çooooook kazık yedim şimdi sana söylediklerimi o zaman ben yapsaydım harika bi kümesim olurdu tek derdim bazı dolandırıcıların önü kesilsin

Ben 1-2 yaşında olsun erişkin olsunki yavru almam çok uzun sürmesin istiyorum ama alacağım kuşları almadan burada paylaşacağım ki yorumlarını alayım kardeş yardımların için teşekkür ederim sağolasın. Paylaştığın kuşlarda bnm paylaştıklarım kadar iri duruşu falan gerçekten iyi dediğin gibi çok çok iri olması çok iyi olduğu anlamına gelmiyo saydığın bi çok şey cidden önemli sana danışacam kardeş kuşları almadan

ellemimden geleni yaparım kardeş ama paranı harcamadan önce bol bol oku nelere dikkat ediliyor öğren ve çiftti 500tl kuş alam önce az para ile işi öğren sonra yoluna devam edersin .en önemlisi sabır tabi . diyelim ki bir çift aldın koydun kafese aldığın yerde yavru verdi diye sende de vermez beklersin 5 ay tık yok ee oolan zamana olur ama yavru alırsan bir yaşına geldiklerinde üretime hazır olurlar tabi sen bilirsin. allah kolaylık versin iyi insanlarla karşılaştırsın

sağolasın kardeşim allah razı olsun haberleşiriz yine

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:30 -->-> Daha önceki mesaj 23:22 --

da7emudu.jpg

Bu eşler nasıl kardeş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:40 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

avydy8u8.jpg

uvyhyhev.jpg

Bunlarda yavruları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:04 -->-> Daha önceki mesaj 10:40 --

Bi kaç resim daha paylaşıyorum yorum bekliyorum arkadaşlar sizlerden

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:08 -->-> Daha önceki mesaj 08:04 --

e4y6ejaq.jpg

gapusahe.jpg

se6ubapy.jpg

5ymy3uja.jpg

deda8a6a.jpg

ty3eduve.jpg

qyra7u2u.jpg

eregy8es.jpg

e9ypuqe3.jpg

batasu9e.jpg

e9y4uma9.jpg

pahune8u.jpg