petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Bu Ne Anlama Geliyor YARDIM

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve qwxbb tarafından 23 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Dişi kuşum birkaç gündür zaman zaman (3--4dk durup çıkıyor) yuvalığa girip kemiriyor. Ancak hiç çiftleştiğini görmedim. Bu hazırlık aşamasımı. Ben çiftleşmeye başladıktan sonra yuvalığa girip kemiriyorlar diye biliyordum

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Hazırlık aşaması çiftlesmeden bir kaç gün önce başlar.. Dişi kuşlar önce yuvanın yumurtlamaya uygun olup olmadıgını kontrol eder.. eksikleri varsa kemirerek veya malzeme taşıyarak gidermeye çalışır. Herşey tamamsa erkeğin yaptığı kura karşılık verir ve çiftleşir. İyi forumlar..

4. qwxbb

qwxbb Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarım eş, benden önceki sahibi yumurta aldı. bu hazırlık aşamasımı.anlayamadım

5. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    her yumurtlama döneminden önce hazırlık yaparlar

Sayfayı Paylaş