Karadeniz Pet

Çekoslavak,antrasit parçalı Muhabbet kuşu,rainbow muhabbet kuşu,tek renk muhabbet kuş

Cihan AYTAN

Paylaşımcı Üye
Arkadaşlar merhaba sizlerle biraz resim paylaşmak istedim maşallah dersiniz değil mi

orjınal çekoslavak antrasit parçalı muhabbet kuşu üretebilme çabalarım olumlu sonuçlanıyor

Ayrıca rainbow muhabbet kuşu yetiştiriciliğindede başarılı olacağız sanırım

Tek renk muhabbet kuşu,spangle muhabbet kuşlarında yol katetdik

sıra heryeri antrasitlemeye geldi:)

Herkese muhabbet kuşlarına ilgisinden sevgisinden dolayı onlar adına ben teşekkür ederim.

hayırlı güzel paylaşımlar dilerim herkese

Abi kim ne derse desin ben Pendik'te senin üstüne adam tanımıyorum. Çok iyiler MaşAllah.

Maşallah abi Allah nazarlardan saklasın tüyleri kadar yavruları olur inşallah..

oooooooooo harikalar maşallah 41 kere yok yok 41 az.141 kere maşallah olsun .ömürleri uzun olsun çbunlara kıyılıpta satılmazda

Abi maşallah bizede yavru bakmak nasip olur inşallah ...

maşallah abi çok güzel bizde yavrular kavuşuruz inşallah :)

abi çok güzel ya vallahi senin bu kuşları görünce içimdeki kuş hastalıgı 2ye katlanıyo lütfen bu kadar güzel kuşları koyma etkileniyorum

MAŞALLAH

Cihan ustam emeklerinize sağlık hepsi birbirinden güzel Maşallah

MaşAllah subhanAllah ustam. Allah utandırmasın.

Maşallah üstad kuşların çok güzel hayırlı üretimler.

Masallah ustam , yuvaların temizliği dikkatimi çekti çok güzel yavrular cıkmıs allah bizede nasip etsin insallah

Maşallah abi döktürmüşsün yine :)

Favorim her zaman rainbowlardır ama antrasit parçalılar da daha bebeklikten bi karizma duruyorlar :D bütün kuşlarınız çok sağlıklı maşallah

Allah nazarlardan saklasin maşallah kuşların çok güzel abi dün aldığımız kuşlar da çok güzel kismetse askerden sonra rainbow almak istiyorum