Karadeniz Pet

Ciflesme icin ne yapsam

• Konbuyu başlatan jack427
  • Başlangıç tarihi
J

jack427

Guest
Arkadaslar merhaba bikacgun once forumda bi konu actm ve kuslarimin cok kizistigini birlestirip es begendirmemi soyleyen oldu ayri kafeslerde 1-2 hafta kalsin diyenler oldu arkek kus kizinca tellere felan vuruyormus bizim erkrk sadece disi kuslari izliyo bazen arada konusuyolar bu kadar kizistirmak icn nijer felan bisuru sey almistim sanrm etkisini pek gostermedi

Hemen etki edecek diye bir durum yok . Siz gerekli kafes düzenini uygulayın. Onlara haftada 2-3 kez mama takviyesi uygulayın. Nijer i aşırıya kaçırmadan yemlerine ekleyin. Yuvalık takılı kalsın. Mutlaka zamanı geldiğinde yavrularını görürsünüz. Her kuş hemen anlaşmaz , zaman tanımalısınız.

Kuslari birlestiriyimmi suan ayri kafesteler. Ve mamaya biraz su ekleyip verdim de hic yemiyolar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:00 -->-> Daha önceki mesaj 11:58 --

Hemen etki edecek diye bir durum yok . Siz gerekli kafes düzenini uygulayın. Onlara haftada 2-3 kez mama takviyesi uygulayın. Nijer i aşırıya kaçırmadan yemlerine ekleyin. Yuvalık takılı kalsın. Mutlaka zamanı geldiğinde yavrularını görürsünüz. Her kuş hemen anlaşmaz , zaman tanımalısınız.
Kuslari birlestiriyimmi suan ayri kafesteler. Ve mamaya biraz su ekleyip verdim de hic yemiyolar

birlestir tabii..mamaya su eklemenize gerek yok..

cevap verdim konunuza..