Karadeniz Pet

Çift hakkında yorum

Taylan

Yeni Üye
arkadaşımın kuşları, amatör, bana bakmam için yolladı. dişi erkekten büyük gibi geldi bana, erkek daha da yavru gibi ve yerli kuşlar gibi geldi , oynuyorlarmış iyi anlaşmışlar, sizin de yorumlarınızı almak istedim, ne diyorsunuz arkadaşlar ?

bİri nene olmuş biri daha yeni delikanlı olmuş anlaşıyorlarsa sorun yok :) kuşlar yerli doğru tahmin etmişsiniz...

ideal bir çift

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

dişi en fazla 7 8 aylık erkekde 4 5 erkek genelde 6 aylıkken eşe atılır bu kuslar 6 aylıkken verim alınır ama 4 aylıkkende yavvru yapan kuslar oluyo tabi ssıkıntı olmaz güzel kuslar

bİri nene olmuş biri daha yeni delikanlı olmuş anlaşıyorlarsa sorun yok :) kuşlar yerli doğru tahmin etmişsiniz...

yok ya nene torun kadar da değil gibi geldi bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

ideal bir çift

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

dişi en fazla 7 8 aylık erkekde 4 5 erkek genelde 6 aylıkken eşe atılır bu kuslar 6 aylıkken verim alınır ama 4 aylıkkende yavvru yapan kuslar oluyo tabi ssıkıntı olmaz güzel kuslar

ümit bey yorumlarınız bnm için çok önemli , çok sağolun , hepsini ilettim dediklerinizin, peki yuvalık takalım mı ne dersiniz ?

ben teşekkür ederim ben derimki 1 2 ay daha bekleyin ama isterseniz takabilirsinizde bazen erkende yavru verdikelri olur bu kusların

ben teşekkür ederim ben derimki 1 2 ay daha bekleyin ama isterseniz takabilirsinizde bazen erkende yavru verdikelri olur bu kusların

teşekkürler , takalım o zaman, kaybetcek bir şeyimiz yok takarsak, ama olur da denk gelirse erken yavru verirlerse kazanacak bir şeyimizz olur. Tekrar çok teşekkür ederim, sağolun Allah razı olsun

Daha 1 ay bekleyin derim ben tabi ki son karar sizin :)

Geri