petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çift hakkında yorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Taylan tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    arkadaşımın kuşları, amatör, bana bakmam için yolladı. dişi erkekten büyük gibi geldi bana, erkek daha da yavru gibi ve yerli kuşlar gibi geldi , oynuyorlarmış iyi anlaşmışlar, sizin de yorumlarınızı almak istedim, ne diyorsunuz arkadaşlar ?

2. BARAN
    Gizli

BARAN Guest

bİri nene olmuş biri daha yeni delikanlı olmuş anlaşıyorlarsa sorun yok :) kuşlar yerli doğru tahmin etmişsiniz...

3. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    ideal bir çift

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:38 --

dişi en fazla 7 8 aylık erkekde 4 5 erkek genelde 6 aylıkken eşe atılır bu kuslar 6 aylıkken verim alınır ama 4 aylıkkende yavvru yapan kuslar oluyo tabi ssıkıntı olmaz güzel kuslar

4. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    yok ya nene torun kadar da değil gibi geldi bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

ümit bey yorumlarınız bnm için çok önemli , çok sağolun , hepsini ilettim dediklerinizin, peki yuvalık takalım mı ne dersiniz ?

5. Ümit BAY

Ümit BAY Member

Beğenileri:
    6
    ben teşekkür ederim ben derimki 1 2 ay daha bekleyin ama isterseniz takabilirsinizde bazen erkende yavru verdikelri olur bu kusların

6. Taylan

Taylan New Member

Beğenileri:
    1
    teşekkürler , takalım o zaman, kaybetcek bir şeyimiz yok takarsak, ama olur da denk gelirse erken yavru verirlerse kazanacak bir şeyimizz olur. Tekrar çok teşekkür ederim, sağolun Allah razı olsun

7. Yiğit ERDİK
    Gizli

Daha 1 ay bekleyin derim ben tabi ki son karar sizin :)

Sayfayı Paylaş