petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çift muhabbetler her yumurtlamada aynı renkmi atar yavruları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gülşen ÖZDEMİR tarafından 22 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Gülşen ÖZDEMİR

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    çift muhabbetler her yumurtlamada aynı renkmi atar yavruları 1 açık yeşil erkek 1 yeşil dişim var sarı yavru verdiler sarı kanat uçları beyaz sadece ilk yavru babanın aynı rengi oldu açık yeşil ayırdım çoktan yavruları 2. kuluçkaya hazırlar merak ediyorum yine aynı renkmi atarlar veya ne tür renkler atarlar

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Benim izlenimim genel de ilk üç kuluçka sürpriz oluyor 4. kuluçkadan sonra artık ne gelebileceğini tahmin ediyorsun

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    Benim daha üst üste aynı renk atan çiftim olmadı. Her kuluçkada farklı geliyor. Ama bunda Parçalı olmalarının Faktörü var.

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72

Sayfayı Paylaş