Karadeniz Pet

Çiftleşme Sorunu Var

• Konbuyu başlatan Mana
  • Başlangıç tarihi
Dişi kuş henüz çiftleşmeye hazır değil öyle görünüyor ama anlaşan bi çift oldukları belli ileride bu çiftten yavru alırsınız

eh inşallah ama aslında aynı yaştalar

Dişiye biraz kızıştırıcılar verirseniz paşada affetmez gibime geliyor :)

benimki yuvayi su sekilde yapmis
3561.jpg

Sent from my GT-I9300 using Forum Fiend v1.0.1.

Disinin nazlanmasi sona erdi de simdide erkek ciftlesme olmayinca disi erkegi patakladi:D

hahahaha dişiler çok fena, zaten erkek çok uyumlu olurmuş dişiler hep değişken ve kavgacı olurlarmış :D bunu okudum en son muhabbet kuşları hakkında. valla gözlemlediğime göre çok doğru çünkü bizim dişiler hep erkeklere kızıp gagalıyor :D

hahahaha dişiler çok fena, zaten erkek çok uyumlu olurmuş dişiler hep değişken ve kavgacı olurlarmış :D bunu okudum en son muhabbet kuşları hakkında. valla gözlemlediğime göre çok doğru çünkü bizim dişiler hep erkeklere kızıp gagalıyor :D

Cadaloz tam :) erkek opmeye calisiir bizimki hic orali degil protesto ediyoruz :D ne sirin hayvanlar ya

Arkadaşlar merhabalar konuyu baştan sona okudum umarım istediğiniz yavrulara bir an önce kavuşursunuz,konunun bir yerinde arkadaşım, mama'dan bahsetmiş çiftleşmeleri için nasıl bir mama hazırlayıp kaç gün aralıkla veriyorsunuz ? Beni aydınlatırsanız sevinirim.

(örneğin ben; bebe bisküvi, yumurta, etimek ve irmik veriyorum doğru bir karışım mı sizcede ? )

Geri