petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok acil kuşum hasta :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve gkhnyvz88 tarafından 2 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    merhaba 2 gün önce ishalden dolayı veterinere götürdüğüm kuşum bugun yerde duruyordu elıme aldım ama hareket bıle etmıyor dogru duzgun ilaçlı suyundan(veterınerın verdığı) içirttim biraz birazda mama yedirttim ama hala hareketsız elıme aldıgımda bıle gucsuz bır sekılde elımın ustune konuyor narkoz yemıs gıbı :( ne yapayım ne ıyı gelır

2. tornado25

tornado25 New Member

Beğenileri:
    0
    Keçi boynuzu tozunu bir fincan içmesuyuna iki çay kaşığı olacak şekilde karıştırıp kaynatın. Soğuduktan sonra suyuna koyun. 5 gün uygulayın. sicak tutun kanarya yemide verin yesilik kesinlikle vermeyin gecmis olsunayrica haslanmis pirinc suyuda verebilirsiniz bu arada

3. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    Kursagina mama basmadinİz mi daha o kusun

4. gkhnyvz88

gkhnyvz88 Member

Beğenileri:
    0
    eczaneye gittim veteriner gelişimiyle ilgili rahatsızlığı olduğunu iletmişti. sabah veteriner ile görüştüm felç geldiğini felç geçirdiğini iletti :( eczaneye gidin ilacı alıp verin dedi ama ne yazıkki ilacı alıp geldiğimde kuşumuzu kaybettik :'(

Sayfayı Paylaş