petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

çok korkuyor hiç gelmiyor en ufak birşeye ürküyor. !!ne yapmam gerek :/

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve emreylmz1903 tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. emreylmz1903

:confused:Merhabalar 1 buçuk aylıkken aldım Muhabbet kuşumu fakat 20 gün oldu en ufak hareketime bile ürküyor yanaşmıyor.ilk başlarda hiç kıpırdamadan duruyordu ama ilk zamanki gibi değil dolaşıyor.sağlığıda maşallah yerine .akşamdan yemini alıyorum sabah elime yem alıyorum.elime gelmiyor. VE SİZCE ERKEKMİ DİŞİMİ ? hiçbirşekilde ne yapmam gerek bilgi verebilirsminiz ?

[​IMG][/URL][/IMG]

[​IMG][/URL][/IMG]

[​IMG][/URL][/IMG]

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    kuş en aşşağı 4 aylık fotodan öyle duruyor 2 aylık felan değil.

3. emreylmz1903

dostum bende pek anlamıyorum ama yawru çünkü tüyleri yeni yeni çıkıyor.Ve en ufak hareketime korkuyor uçmayıda yeni öğrenyor. ERKEK DİŞİ BİLEBİLEN VARMI ?

4. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    yavru derken 2 aylık kuş tüy çıkarmaz 4 aylıktan sonra tüy değişimine girer sizin kuşunuzda o aşamada. yuvadan atladığında yani 1 aylıkken zaten yavruluk tüyleri tamamlanmış olur. bu arada kuş erkek

5. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuşunuz dişi.

6. emreylmz1903

vallahi ben anlamadım bu işten :D Kuşçu alırken daha 1 buçuk aylık yavru dedi bana :) hatta ben erkek istiyorum dedim bu büyük ihtimal erkek ama büyüğünce değişir kesin birşey diyemem dedi. :/

7. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    gaga da çok beyazlık yok erkek olma olasılığı yüksek ama 2 aylık değil. petshop cu der. atar kafadan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

burda erkek duruyor burun delikleri pembe ama foto yanıltıcı olabiliyor.

8. emreylmz1903

anladım dostum teşekkkür ederim :)..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:15 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

dostum flaşsız net görüntüsü 1 saat önce çektim..Bu REsimde daha iyi anlaşılır heralde :)

[​IMG][/URL][/IMG]

[​IMG][/URL][/IMG]

9. Ercan YAŞAR

Beğenileri:
    11
    erkek büyük ihtimal

10. emreylmz1903

inşallah Teşerkü ederim .9:)

11. OzanEsmrsy

Öyle avuç içinden tutarsan çok zor alışır ..

12. emreylmz1903

Sayfayı Paylaş