Karadeniz Pet

çok korkuyor hiç gelmiyor en ufak birşeye ürküyor. !!ne yapmam gerek :/

• Konbuyu başlatan emreylmz1903
  • Başlangıç tarihi
E

emreylmz1903

Guest
:confused:Merhabalar 1 buçuk aylıkken aldım Muhabbet kuşumu fakat 20 gün oldu en ufak hareketime bile ürküyor yanaşmıyor.ilk başlarda hiç kıpırdamadan duruyordu ama ilk zamanki gibi değil dolaşıyor.sağlığıda maşallah yerine .akşamdan yemini alıyorum sabah elime yem alıyorum.elime gelmiyor. VE SİZCE ERKEKMİ DİŞİMİ ? hiçbirşekilde ne yapmam gerek bilgi verebilirsminiz ?

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

kuş en aşşağı 4 aylık fotodan öyle duruyor 2 aylık felan değil.

yavru derken 2 aylık kuş tüy çıkarmaz 4 aylıktan sonra tüy değişimine girer sizin kuşunuzda o aşamada. yuvadan atladığında yani 1 aylıkken zaten yavruluk tüyleri tamamlanmış olur. bu arada kuş erkek

yavru derken 2 aylık kuş tüy çıkarmaz 4 aylıktan sonra tüy değişimine girer sizin kuşunuzda o aşamada. yuvadan atladığında yani 1 aylıkken zaten yavruluk tüyleri tamamlanmış olur. bu arada kuş erkek

vallahi ben anlamadım bu işten :D Kuşçu alırken daha 1 buçuk aylık yavru dedi bana :) hatta ben erkek istiyorum dedim bu büyük ihtimal erkek ama büyüğünce değişir kesin birşey diyemem dedi. :/

vallahi ben anlamadım bu işten :D Kuşçu alırken daha 1 buçuk aylık yavru dedi bana :) hatta ben erkek istiyorum dedim bu büyük ihtimal erkek ama büyüğünce değişir kesin birşey diyemem dedi. :/

gaga da çok beyazlık yok erkek olma olasılığı yüksek ama 2 aylık değil. petshop cu der. atar kafadan :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

498720131205_125509.jpg

burda erkek duruyor burun delikleri pembe ama foto yanıltıcı olabiliyor.

gaga da çok beyazlık yok erkek olma olasılığı yüksek ama 2 aylık değil. petshop cu der. atar kafadan :)

anladım dostum teşekkkür ederim :)..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:15 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:33 -->-> Daha önceki mesaj 18:32 --

498720131205_125509.jpg

burda erkek duruyor burun delikleri pembe ama foto yanıltıcı olabiliyor.

dostum flaşsız net görüntüsü 1 saat önce çektim..Bu REsimde daha iyi anlaşılır heralde :)

image.php
[/URL][/IMG]

image.php
[/URL][/IMG]

erkek büyük ihtimal

Geri