Karadeniz Pet

Çok önemli lütfen yardım.

• Konbuyu başlatan Yasin Ozan Kaya
  • Başlangıç tarihi
Y

Yasin Ozan Kaya

Guest
Arkadaşlar bir hafta önce 1 aylık bi muhabbet kusu aldım ama kendime alıştırmak için en ufak bi bilgim yok kaç ayda alışır omzuma elime gelir ve kafesten salınca geri girmiyo açlıktan ölucek diye ben koyuyorum ne yapmalıyım? :(

Arkadaşlar bir hafta önce 1 aylık bi muhabbet kusu aldım ama kendime alıştırmak için en ufak bi bilgim yok kaç ayda alışır omzuma elime gelir ve kafesten salınca geri girmiyo açlıktan ölucek diye ben koyuyorum ne yapmalıyım? :(

Kafes içerisinde elinize alıştırın parmağınızı görünce kaçmasın yem ve nane ile kandırabilirsiniz kuşu. Size tavsiyem elinize alıştırmadan dışarı çıkarmayın. Elinize alıştırdınız mı gerisi gelir zaten. Muhtemelen şuan size güven duymuyor . Önce güvenini kazanın kuşun..

Güven duyması içinde kesinlikle avuçlayarak tutmayınız.

akşam saatlerinde salın lamba acıkken yoksa yakalayamazsınız ısıgı kapadıgınızda görme yetenegı azalır ve rhatca yakalayabılırsınız kendınıze alıstırmak için bol bol ilgilenin

Çok teşekkur ederim ama surekli elimden korkuyor kafesten çıkarıp uçurmayıncada kafeste yerinde durmuyor.

Elinizden korkmaması gerekiyor elinizden yem yedirmeye çalışın elinizden korkuyorsa arkadaşında dediği gibi kafesten çıkartmayın parmağınıza alışana kadar.

Kardeş çok tşk ederm ama elinle yakalarsan senden soğur diyorlar

Geri