petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Çok önemli lütfen yardım.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Yasin Ozan Kaya tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Yasin Ozan Kaya

Arkadaşlar bir hafta önce 1 aylık bi muhabbet kusu aldım ama kendime alıştırmak için en ufak bi bilgim yok kaç ayda alışır omzuma elime gelir ve kafesten salınca geri girmiyo açlıktan ölucek diye ben koyuyorum ne yapmalıyım? :(

2. Yasin Ozan Kaya

Arkadaşlar bir hafta önce 1 aylık bi muhabbet kusu aldım ama kendime alıştırmak için en ufak bi bilgim yok kaç ayda alışır omzuma elime gelir ve kafesten salınca geri girmiyo açlıktan ölucek diye ben koyuyorum ne yapmalıyım? :(

3. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Kafes içerisinde elinize alıştırın parmağınızı görünce kaçmasın yem ve nane ile kandırabilirsiniz kuşu. Size tavsiyem elinize alıştırmadan dışarı çıkarmayın. Elinize alıştırdınız mı gerisi gelir zaten. Muhtemelen şuan size güven duymuyor . Önce güvenini kazanın kuşun..

4. tansel canbaz

Güven duyması içinde kesinlikle avuçlayarak tutmayınız.

5. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    akşam saatlerinde salın lamba acıkken yoksa yakalayamazsınız ısıgı kapadıgınızda görme yetenegı azalır ve rhatca yakalayabılırsınız kendınıze alıstırmak için bol bol ilgilenin

6. Yasin Ozan Kaya

Çok teşekkur ederim ama surekli elimden korkuyor kafesten çıkarıp uçurmayıncada kafeste yerinde durmuyor.

7. tansel canbaz

Elinizden korkmaması gerekiyor elinizden yem yedirmeye çalışın elinizden korkuyorsa arkadaşında dediği gibi kafesten çıkartmayın parmağınıza alışana kadar.

8. Yasin Ozan Kaya

Kardeş çok tşk ederm ama elinle yakalarsan senden soğur diyorlar

Sayfayı Paylaş