Karadeniz Pet

çook acil yardım dişi yi dövüyor

• Konbuyu başlatan mustafa yiğit baldede
  • Başlangıç tarihi
M

mustafa yiğit baldede

Guest
Arkadaşlar benim iki çift muhabbet kuşum var ben bunları ikisini de
küçükken aldım ilk başlarda dişi erkeğin başını kaşıyordu erkek karşılık vermiyordu dişi de bunu dövüyordu :) sonra erkek de bunu başını nadiren de olsa kaşımaya başladı çift olmuşlardı sonra bunlar yavruluğa girmeye başladılar sonra ben arkadaş tavsiyesi olarak kızıştırıcı kullanmaya başladım kuşlara dişi hızlıca büyüdü gagası kıpkırmızı oldu ama erkek büyümedi ama araları iyidi erkek kendi ağzıyla dişiye yem veriyordu dişi de erkeğe veriyordu derken bunlar kavga etmeye başladı erkek hırçınlaştı eskiden beni gagalamazdı ama artık benim elimi de gagalıyor dişi yanına fazla yaklaşınca gagalıyor bu sırada kuşlardan fare sesi gibi sesler cıkıyor erkek yavruluğa dişiyi sokmuyo dişi de erkekten kaçıyo dişi yi erkeğe yaklaştırıyorum kavga ediyorlar bi yakınım dedi ki dişi hamileyken erkek dişiyi dövermiş acaba bu mu ve ya başka bişey mi önerilerinizi bekliyorum çok kötü dövüyor dişi yem bile yedirtmiyor su içirmiyor ayırıyımmi uzun ve sıkıcı oldu kusura bakmayın :)

polisiye romanı gibi yazmışsın :)
kızıştırıcı aralarındaki uyumu bozmuş keşke vermeseydin :(
bana sorarsan biraz ayırmakta fayda var ama ehli arkadaşlar seni daha iyi yönlendirirler

Geri