Karadeniz Pet

Denge sorunu

• Konbuyu başlatan Hakan GÖLGE
  • Başlangıç tarihi
H

Hakan GÖLGE

Guest
dişi kuşum 8-13 aylık denge sorunu var yerli biraz küçük ama erkeğe göre (erkekte yerli) parmağıma çıkınca aşırı dengesiz oluyor düşücekken ucuyor hemen zaten yağlı olduğu için uçamıyor yumurta almak içinde salmıyorum ve dişi kuşun poposuna dışkı yapışıyor bir yardım edin ustalardan yanıt bekliyorum...

Bu Sorun verdiğin yemlerden kaynaklanıyor.Mubişlerimize sadece kuru bir yem değil ara sıra sebzede vermeliyiz.Aklında bulunsun haftada 2 kez suluğuna koyacağın 2 damla elma sirkesi tüm dolaşım sistemini düzene sokacaktır. kuşunuz kabız olmuş Dediklerimi yapın bi sorunu kalmaz..

Bu Sorun verdiğin yemlerden kaynaklanıyor.Mubişlerimize sadece kuru bir yem değil ara sıra sebzede vermeliyiz.Aklında bulunsun haftada 2 kez suluğuna koyacağın 2 damla elma sirkesi tüm dolaşım sistemini düzene sokacaktır. kuşunuz kabız olmuş Dediklerimi yapın bi sorunu kalmaz..

saol ama kafeste 2 kuş var sirkeli suyu sağlıklı olanda içicek sorun olurmu

arkadaşlar benim 2 kuşum var dişi 1 yada 2 yaşında kafesindeki gastede yürüyemiyo ayağı kayıyor takla atıyor ve kafesin içindeki durma yerlerindede duramıyor lütfen yardım edin

Geri