petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Denge sorunu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakan GÖLGE tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Hakan GÖLGE

dişi kuşum 8-13 aylık denge sorunu var yerli biraz küçük ama erkeğe göre (erkekte yerli) parmağıma çıkınca aşırı dengesiz oluyor düşücekken ucuyor hemen zaten yağlı olduğu için uçamıyor yumurta almak içinde salmıyorum ve dişi kuşun poposuna dışkı yapışıyor bir yardım edin ustalardan yanıt bekliyorum...

2. H. Mehmet YILDIZ

Bu Sorun verdiğin yemlerden kaynaklanıyor.Mubişlerimize sadece kuru bir yem değil ara sıra sebzede vermeliyiz.Aklında bulunsun haftada 2 kez suluğuna koyacağın 2 damla elma sirkesi tüm dolaşım sistemini düzene sokacaktır. kuşunuz kabız olmuş Dediklerimi yapın bi sorunu kalmaz..

3. Hakan GÖLGE

saol ama kafeste 2 kuş var sirkeli suyu sağlıklı olanda içicek sorun olurmu

4. H. Mehmet YILDIZ

aksine yararı olur.

5. enis

enis Guest

arkadaşlar benim 2 kuşum var dişi 1 yada 2 yaşında kafesindeki gastede yürüyemiyo ayağı kayıyor takla atıyor ve kafesin içindeki durma yerlerindede duramıyor lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu denge sorunu