petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Çıldırdı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Atdag tarafından 15 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Atdag
    Gizli

arkadaslar dişi kuş duruyor duruyor birden kendini yırtar gibi ötüyor erkek de korkuyor 3 5 saniye sonra susuyor biraz sonra tekrar başlıyor neden olabilir

2. Aziz SARI
    Gizli

Aziz SARI Guest

Resim koyarsanız daha net bir bilgi verebilir arkadaşlar.. Benim fikrim ise kafasını bir yere vurmuşsa ara sıra travma geçiriyor olabilir.. Ama yinede siz resim koyun ondan sonra bir fikir edinelim bizde...

3. Ahmet Atdag
    Gizli

dışarıya veya güneşe koyduğumda oluyor şuan hiç sesi çıkmıyor aslında ama yine de
    buyrunuz ;

4. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    resimde de görüldügü üzere kızışmışlar yuvalık takılımı kafese

5. hayır erkek kızışmamış. bana kalırsa dişi ilgi çekmeye çalışıyor :)

6. Ahmet Atdag
    Gizli

yuvalık var ama 2 hafta oldu alalı kuşları çift olarak almıştım zaten çiftlerdi ama bir numaralarını göremedik :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:42 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

evet erkegin ceresi açık mavi ama hareketleri kızışmış gibi. yem kusuyor kabarıp gagasına vuruyor tünekten tüneğe uçuyor :)
    ilgi çekmeye çalışıyor ama ilgiyi çekince yani erkek yanına gelince bir gaga darbesiyle uzaklaştırıyor :)

7. kızlar nazlı olur biraz daha bekleyin bence :)

8. Ahmet Atdag
    Gizli

bizimki çok nazlı :) erkeği bıktıracak diye korkuyorum ama erkek de hiç bıkacak gibi degil :)

Sayfayı Paylaş