Karadeniz Pet

Dişi Çıldırdı

• Konbuyu başlatan Ahmet Atdag
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Atdag

Guest
arkadaslar dişi kuş duruyor duruyor birden kendini yırtar gibi ötüyor erkek de korkuyor 3 5 saniye sonra susuyor biraz sonra tekrar başlıyor neden olabilir

Resim koyarsanız daha net bir bilgi verebilir arkadaşlar.. Benim fikrim ise kafasını bir yere vurmuşsa ara sıra travma geçiriyor olabilir.. Ama yinede siz resim koyun ondan sonra bir fikir edinelim bizde...

Resim koyarsanız daha net bir bilgi verebilir arkadaşlar.. Benim fikrim ise kafasını bir yere vurmuşsa ara sıra travma geçiriyor olabilir.. Ama yinede siz resim koyun ondan sonra bir fikir edinelim bizde...

dışarıya veya güneşe koyduğumda oluyor şuan hiç sesi çıkmıyor aslında ama yine de
buyrunuz ;
ukqjk.jpg

ukqjj.jpg

ukqjy.jpg

ukqjw.jpg

hayır erkek kızışmamış. bana kalırsa dişi ilgi çekmeye çalışıyor :)

resimde de görüldügü üzere kızışmışlar yuvalık takılımı kafese

yuvalık var ama 2 hafta oldu alalı kuşları çift olarak almıştım zaten çiftlerdi ama bir numaralarını göremedik :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:42 -->-> Daha önceki mesaj 20:40 --

hayır erkek kızışmamış. bana kalırsa dişi ilgi çekmeye çalışıyor :)

evet erkegin ceresi açık mavi ama hareketleri kızışmış gibi. yem kusuyor kabarıp gagasına vuruyor tünekten tüneğe uçuyor :)
ilgi çekmeye çalışıyor ama ilgiyi çekince yani erkek yanına gelince bir gaga darbesiyle uzaklaştırıyor :)

kızlar nazlı olur biraz daha bekleyin bence :)

Geri