petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Dişi Kaç yaşında?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ensar YILMAZ tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Dişi tahmini olarak kaç yaşındadır sizce ?

2. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    5-6 aylık civarı gibi göründü gözüme. Üstadlarımızın yorumlarınıda alırsak netleşir olay.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yaş ve ırk konusunda iyi olmamakla beraber 1 yaş civarı diyorum

4. Mert ÇAPACI

Beğenileri:
    0
    1 yaşına yakın olabilir lutino larda yaş tahmini biraz sıkıntı , ama kızışmış inşallah güzel yavrular alırsınız.

5. Halit Durmuş

Halit Durmuş New Member

Beğenileri:
    0
    Benim çiftimin aynısının tıpkısı 4,5 ay bekledim her türlü işlem oldu ama dişi bir türlü yuvaya yanaşmadı değiştim dişiyi şimdiki dişim 1 ay oldu ve yuvada
    Lutinolar mı zordur nedir bilemedim siz inşaalah alırsınız yavrularını

6. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    İyi olmamakla beraber derken ne demek istediniz tam anlamadım ? Irkı lutino değil zaten yerli dediler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:29 --

Aynen çiftlerimiz baya benziyo sizin dişi biraz daha iri birde benimki lutino değil yerli ırk siyah gözlü zayıf biraz iyi bakılmamış sanırım. Sadece yaşı konusunda tam emin olamıyorum biraz hırçın gibi yemleri filan çok boşaltıyor kafese erkek kuşumu sevmek için yanaşsam bile sağa sola atıyor kendini acaba çok mu yetişkin diye düşündüm o yüzden yaş konusunda fikir edinmeye çalışıyorum. Sizin çiftlere de maşallah çok güzeller :) İnşallah benim dişi büyük değildir 1 yaşından fazla ve iyi anlaşırlar :)

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben ırk ve yaş konusunda uzman değilim demek istedim

Sayfayı Paylaş