Karadeniz Pet

Dişi Kaç yaşında?

Ensar YILMAZ

Paylaşımcı Üye
Dişi tahmini olarak kaç yaşındadır sizce ?

5-6 aylık civarı gibi göründü gözüme. Üstadlarımızın yorumlarınıda alırsak netleşir olay.

Yaş ve ırk konusunda iyi olmamakla beraber 1 yaş civarı diyorum

1 yaşına yakın olabilir lutino larda yaş tahmini biraz sıkıntı , ama kızışmış inşallah güzel yavrular alırsınız.

Benim çiftimin aynısının tıpkısı 4,5 ay bekledim her türlü işlem oldu ama dişi bir türlü yuvaya yanaşmadı değiştim dişiyi şimdiki dişim 1 ay oldu ve yuvada
Lutinolar mı zordur nedir bilemedim siz inşaalah alırsınız yavrularını
qmyLNW.jpg

Yaş ve ırk konusunda iyi olmamakla beraber 1 yaş civarı diyorum

İyi olmamakla beraber derken ne demek istediniz tam anlamadım ? Irkı lutino değil zaten yerli dediler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:29 --

Benim çiftimin aynısının tıpkısı 4,5 ay bekledim her türlü işlem oldu ama dişi bir türlü yuvaya yanaşmadı değiştim dişiyi şimdiki dişim 1 ay oldu ve yuvada
Lutinolar mı zordur nedir bilemedim siz inşaalah alırsınız yavrularını

Aynen çiftlerimiz baya benziyo sizin dişi biraz daha iri birde benimki lutino değil yerli ırk siyah gözlü zayıf biraz iyi bakılmamış sanırım. Sadece yaşı konusunda tam emin olamıyorum biraz hırçın gibi yemleri filan çok boşaltıyor kafese erkek kuşumu sevmek için yanaşsam bile sağa sola atıyor kendini acaba çok mu yetişkin diye düşündüm o yüzden yaş konusunda fikir edinmeye çalışıyorum. Sizin çiftlere de maşallah çok güzeller :) İnşallah benim dişi büyük değildir 1 yaşından fazla ve iyi anlaşırlar :)

Ben ırk ve yaş konusunda uzman değilim demek istedim

Geri